Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 161 шешімі және Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 334 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда N 4681 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына сәйкес Қармақшы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентінің шекарасы (шегі) босалқы жерлерден Жосалы кентінің шекарасына (шегіне) қосылатын жерлердің экспликациясы бойынша көлемі 3191 гектарды қосу арқылы жалпы көлемі 6870 гектар болып өзгертілсін.
2. "Жосалы кентінің шекарасын (шегін) өзгерту үшін қосымша жер бөлу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 қарашадағы N 301 шешімі және Қармақшы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 172 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы                     Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
26-сессия төрағасы                    М. Есщанов
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                  М. Наятұлы
Қармақшы ауданы әкімдігінің

Об изменении границы (черты) поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2014 года N 161 и Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 апреля 2014 года N 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 мая 2014 года за N 4681
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 кодекса Республика Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Қармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черту) поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области общей площадью 6870 гектаров путем включения из земельных запасов площадью 3191 гектаров по экспликации земель, включаемых в границы (черту) поселка Жосалы, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Отменить постановление акимата Кармакшинского района от 22 ноября 2011 года N 172 и решение Кармакшинского районного маслихата от 22 ноября 2011 года N 301 "Жосалы кентінің шекарасын (шегін) өзгерту үшін қосымша жер бөлу туралы".
3. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                 А. Кошалаков
Председатель очередной
26-сессии Кармакшинского
районного маслихата                      М. Есщанов
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                      М. Наятулы
Приложение
к постановлению акимата Кармашинского района