Жалағаш кентінде бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 маусымдағы № 33-6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 4704 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 51-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 01.02.2016 № 51-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш кентінде бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орны Абай көшесі бойындағы орталық стадионның артқы жағына іргелес алаң болып анықталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XХХІІІ
сессиясының төрағасы А.КИПШАКБАЕВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы К.СҮЛЕЙМЕНОВ

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в поселке Жалагаш
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06 июня 2014 года N 33-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июня 2014 года за N 4704. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01 февраля 2016 года № 51-2
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01.02.2016 № 51-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местом проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в поселке Жалагаш площадь прилегающую к задней части центрального стадиона по улице Абая.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХХІІІ сессии
Жалагашского районного
Маслихата КИПШАКБАЕВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.