2014 жылға арналған Шиелі ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы N 510 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда N 4600 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 05 қаңтардағы N 08/1-3/1672 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімі аппаратының 05.01.2015 N 08/1-3/1672 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Шиелі ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Сарменбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ергешбаев
Шиелі ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "17" ақпандағы
N 510 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған Шиелі ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бір адам жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық).
5. Техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Шиелийского района на 2014 год
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 17 февраля 2014 года N 510. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 февраля 2014 года N 4600. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шиелийского района Кызылординской области от 05 января 2015 года N 08/1-3/1672)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шиелийского района Кызылординской области от 05.01.2015 N 08/1-3/1672).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Шиелийского района на 2014 год согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сарменбаеву Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
от "17" февраля 2014 года N 510
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Шиелийского района на 2014 год
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица, старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работающего.
4. Лица, длительное время не работающие (более одного года).
5. Выпусники учебных заведений технического и профессионального образования.