Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 83 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 268 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 желтоқсанда № 2544 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 211 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 27.07.2015 № 211 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына және «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9432 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 83 «Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 2436 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 маусымда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Осы «Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне (бұдан әрі – Регламент) 1-қосымшаға сәйкес рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы блок-схемамен сүйемелденеді.»;
«Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 24 апреля 2014 года № 83 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности"
Постановление акимата Мангистауской области от 30 октября 2014 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 08 декабря 2014 года № 2544. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 27 июля 2015 года № 211
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 27.07.2015 № 211(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9432) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 24 апреля 2014 года № 83 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2436, опубликовано 10 июня 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)», утвержденного указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)» (далее - Регламент).»;
приложение к регламенту государственной услуги «Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)» изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

«9. Қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету процесінде (іс-қимылдардың) реттілігінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдары рәсімдерінің толық сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Осы «Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне (бұдан әрі – Регламент) 1-қосымшаға сәйкес рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы блок-схемамен сүйемелденеді.»;
«Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
«9. Қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету процесінде (іс-қимылдардың) реттілігінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдары рәсімдерінің толық сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Осы «Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне (бұдан әрі – Регламент) 1-қосымшаға сәйкес рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы блок-схемамен сүйемелденеді.»;
«Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес процессов государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения», утвержденного указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения» (далее - Регламент).»;
приложение к регламенту государственной услуги «Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения» изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес процессов государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность», утвержденного указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность» (далее - Регламент).»;
приложение к регламенту государственной услуги «Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность» изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

«9. Қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету процесінде (іс-қимылдардың) реттілігінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдары рәсімдерінің толық сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. «Маңғыстау облысының дін істері басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Е.Ж. Есбергенов) осы қаулының әділет органдарда мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
дін істері басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Ж. Есбергенов
30 қазан 2014 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазан
№ 268 қаулысына
1-қосымша
«Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды ғибадат
үйлерінен (ғимараттарынан) тыс
жерлерде орналастыруға келісу
туралы шешім беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазан
№ 268 қаулысына
2-қосымша
«Діни іс-шараларды өткізуге
арналған үй-жайларды ғибадат
үйлерінен (ғимараттарынан) тыс
жерлерде орналастыруға келісу
туралы шешім беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазан
№ 268 қаулысына
3-қосымша
«Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы
заттарды тарату үшін арнайы тұрақты
үй-жайлардың орналастырылуын бекіту
туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазан
№ 268 қаулысына
4-қосымша
«Діни әдебиетті және діни
мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, діни мақсаттағы
заттарды тарату үшін арнайы тұрақты
үй-жайлардың орналастырылуын бекіту
туралы шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазан
№ 268 қаулысына
5-қосымша
«Миссионерлік қызметті жүзеге
асыратын тұлғаларды тіркеуді
және қайта тіркеуді жүргізу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазан
№ 268 қаулысына
6-қосымша
«Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын
тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді
жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша

«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес процессов государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление по делам религий Мангистауской области» (Есбергенов Е.Ж.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чужегулова А. А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление по делам
религий Мангистауской области»
Есбергенов Е.Ж.
30 октября 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 30 октября 2014 года № 268
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача решения о согласовании расположения
помещений для проведения религиозных
мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)»
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 30 октября 2014 года № 268
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача решения о согласовании
расположения помещений для проведения
религиозных мероприятий за пределами
культовых зданий (сооружений)»
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 30 октября 2014 года № 268
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений для
распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов религиозного
содержания, предметов религиозного назначения»
Приложение 4
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 30 октября 2014 года № 268
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача решения об утверждении расположения
специальных стационарных помещений для
распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов религиозного
содержания, предметов религиозного назначения»
Приложение 5
к постановлению акимата Мангистауской области
от 30 октября 2014 года № 268
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Проведение регистрации и перерегистрации
лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность»
Приложение 6
к постановлению акимата Мангистауской области
от 30 октября 2014 года № 268
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Проведение регистрации и перерегистрации
лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность»