2014 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 04 ақпандағы № 21 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 ақпанда № 2359 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін кәсіпорындар мен мекемелер, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі (әрі қарай - тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (С.Каимова).
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен келісім шарттар жасасын.
2) бекітілген тізбеге сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3) қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Ж. Айтуаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы:
Каимова Санимкуль Нахиповна
04 ақпан 2014 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы:
Ұзақбай Әсемгүл Жылқыбекқызы
04 ақпан 2014 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2014 ж.
04 ақпандағы № 21 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін кәсіпорын мен мекемелер, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2014 год
Постановление Мангистауского районного акимата Мангистауской области от 04 февраля 2014 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 февраля 2014 года № 2359
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 23 января 2001 года № 149  «О занятости населения» постановлением, Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий и учреждений, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы на 2014 год, виды общественных работ, объем, размер оплаты труда участников и источник их финансирования (далее - перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Мангистауского района» (Каимова С.).
1) заключить с работодателями договоры на выполнение общественных работ;
2) осуществить направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем;
3) обеспечить государственную регистрацию постановления в департаменте юстиции Мангистауской области, официальное опубликование в средствах массовой информаций и информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутову Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Ж. Айтуаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
занятости и социальных программ»
Каимова Санимкуль Нахиповна
04 февраля 2014 года
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
Государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»
Ұзақбай Әсемгүл Жылқыбекқызы
04 февраля 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
04 февраля 2014 г № 2014
Перечень предприятий и учреждений, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды общественных работ, объем, размер оплаты труда участников и источник их финансирования