Мұнайлы ауданының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда орындарының, алаңдардың (алаңқай) орнын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 153-қ қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 маусымда № 2449 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 66-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 25.03.2016 № 66-қ қаулысымен(қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Ішкі сауда Ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371, "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімімен молықтыру жөніндегі шаралар туралы" 2007 жылғы 10 шілдедегі № 592 және "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитарлық–эпидемиологиялық талаптар" санитарлық қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 88 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мұнайлы ауданының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда орындары, алаңдары (алаңқай) белгіленсін.
2. "Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Сарбасов):
маусымдық сипаттағы азық-түлік өнімдерін сату үшін тиісті шаралар қолданып, кәсіпкерлердің арасында жеміс-көкөніс өнімдерін жергілікті базарларға және сауда алаңдарына жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмысын ұйымдастырсын;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. "Мұнайлы ауданының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін, алаңдардың (алаңқай) орнын белгілеу туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 маусымдағы № 167-қ қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-56 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 шілдедегі "Мұнайлы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Оңдабаевқа жүктелсін.

Об определении мест временных торговых мест, площадей (площадок) для реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур на территории Мунайлинского района
Постановление Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 20 мая 2014 года № 153-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 июня 2014 года № 2449. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 25 марта 2016 года № 66-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 25.03.2016 № 66-қ(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", от 10 июля 2007 года № 592 "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией" и от 17 января 2012 года № 88 "Об утверждении санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить прилагаемые временные торговые места, площадей (площадок) для реализации плодоовощной и бахчевой продукции на территории Мунайлинского района.
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел предпринимательства" (Сарбасов Н.):
принять необходимые меры для реализации плодоовощной и бахчевой продукции сезонного характера, организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной и бахчевой продукции на местные рынки и временные торговые площади;
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликования в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Постановление акимата Мунайлинского района от 26 июня 2009 года № 167-қ "Об определении временных торговых точек по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-56, опубликовано в газете "Мунайлы" от 17 июля 2009 года) признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ондабаева К.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
И. Ибрагимов
20 мамыр 2014 жыл
"Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Сарбасов
20 мамыр 2014 жыл
"Мұнайлы аудандық тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ. Абыханов
20 мамыр 2014 жыл
"Мұнайлы аудандық тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
А. Бисен
20 мамыр 2014 жыл
"Мұнайлы ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Досжанов
20 мамыр 2014 жыл
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
20 мамыр 2014 жылғы
№ 153-қ қаулысына қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында жеміс – көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда орындары, алаңдары (алаңқай)
Сауда орындарының орналасқан жері
Уақытша сауда орындарының түрі
Уақытша сауда орындарының саны
Уақытша сауда орындарының көлемі ш/м (шаршы метр)
Маңғыстау ауылы

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Абыханов К.
20 мая 2014 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел земельных отношений"
Ибрагимов И.
20 мая 2014 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел предпринимательства"
Сарбасов Н..
20 мая 2014 год
Руководитель государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Мунайлинскогорайона"
Досжанов А.
20 мая 2014 год
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного учреждения
"Управление по защите прав потребителей
Мунайлинского района"
Бисен А.
20 мая 2014 год
Приложение
к постановлению
акимата Мунайлинского районао
от 20 мая 2014 года №153-қ
Временные торговые места, площади (площадок) для реализации плодоовощной и бахчевой продукции на территории
Мунайлинского района
Местонахождение временных торговых мест
Вид временных торговых мест
Количество временных торговых мест
Площадь времен-
ных торговых мест кв.м. (квад-
ратный метр)
Село Мангистау