Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шегінде кәсіптік оқытуға 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 34 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 4508 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 каулысымен бекітілген Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасын (бұдан әрі – Жұмыспен қамтудың жол картасы) іске асыру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіптік оқытуға 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін:
1) қайта даярлау бойынша;
2) біліктілікті арттыру бойынша.

Об утверждении государственного образовательного заказа на профессиональное обучение в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год
Постановление акимата Костанайской области от 11 февраля 2014 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2014 года № 4508
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 и в целях реализации Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 (далее – Дорожная карта занятости), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на профессиональное обучение участников Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год:
1) по переподготовке;
2) по повышению квалификации.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 ақпаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" ММ басшысы
________________ Е. Жаулыбаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 11 ақпандағы
№ 34 қаулысымен бекітілген

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2014 года.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Управление
координации занятости и социальных
программ акимата Костанайской области"
________________ Е. Жаулыбаев
Утвержден
постановлением акимата
от 11 февраля 2014 года
№ 34