Әкімдіктің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 574 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 5233 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 04.01.2017 № 2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4958 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) тармақшалармен толықтырылсын:
"53) астық сапасын және қауіпсіздігін мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;
54) астық қолхаттары тізілімінің деректеріне сәйкес астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу және астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі талаптарды сақтау тұрғысынан астық қабылдау кәсіпорындарының қызметін инспекциялауды (тексеру) жүзеге асырады;
55) астық нарығына қатысушылардың астығының нақты бар-жоғы мен сапасын және оның есепті деректерге сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады;
56) астықтың, оның ішінде мемлекеттік астық ресурстарының сандық-сапалық жай-күйін бақылауды жүзеге асырады;
57) тұқымдардың мемлекеттік ресурстарының саны-сапасы жағынан жай-күйiн бақылауды жүзеге асырады;
58) Қазақстан Республикасының өсімдік шаруашылығы саласындағы заңнамасының сақталуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;
59) агенттің, қоғамның қызметін, олардың Қазақстан Республикасының өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы заңнамасын сақтауын бақылауды жүзеге асырады;

О внесении дополнений в постановление акимата от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 574. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 декабря 2014 года № 5233. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 4 января 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 04.01.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4958, опубликовано 18 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области", утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктами 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61) следующего содержания:
"53) осуществляет государственный контроль безопасности и качества зерна;
54) осуществляет инспектирование (проверку) деятельности хлебоприемных предприятий на предмет соблюдения требований по ведению количественно-качественного учета и обеспечению сохранности зерна в соответствии с данными реестра зерновых расписок;
55) осуществляет проверку фактического наличия и качества зерна у участников зернового рынка и соответствия его отчетным данным;
56) осуществляет контроль количественно-качественного состояния зерна, в том числе зерна государственных ресурсов;
57) осуществляет контроль за количественно-качественным состоянием государственных ресурсов семян;
58) осуществляет государственный контроль за соблюдением законодательства Республики Казахстан в области растениеводства;
59) осуществляет контроль за деятельностью агента, общества, соблюдением ими законодательства Республики Казахстан об обязательном страховании в растениеводстве;

60) биоотын өндірісін мемлекеттік реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты өз құзыреті шегінде іске асырады;
61) биоотын өндірісі саласында мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі Н. Садуақасов

60) реализует государственную политику в области государственного регулирования производства биотоплива в пределах своей компетенции;
61) осуществляет государственный контроль в области производства биотоплива.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области Н. Садуакасов