Қостанай қаласының көше атауын қайта атау және Рудный қаласының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 23 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 349 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 5299 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 7 қарашадағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласының Павших борцов көшесі Шайсұлтан Шаяхметов көшесі деп қайта аталсын.
2. Рудный қаласының атауы жоқ көшесіне Амангелді Жантеміров есімі берілсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі            Сессия төрайымы
____________ Н. Садуақасов          ____________ А. Сауденова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
____________ С. Ещанов

О переименовании улицы города Костанай и присвоении наименования безымянной улице города Рудный
Постановление акимата Костанайской области от 8 декабря 2014 года № 23 и решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2014 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 января 2015 года № 5299
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Павших борцов города Костанай в улицу Шайсұлтана Шаяхметова.
2. Присвоить безымянной улице города Рудный имя Амангелді Жантемірова.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области           Председатель сессии
____________ Н. Садуакасов          ____________ А. Сауденова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
_____________ С. Ещанов