Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 343 шешімі және Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 17 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 5309 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес және аудандық өкілді және атқарушы органдардың пікірін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Барлық тұрғындардың қоныс аударуына байланысты Қамысты ауданы Бестөбе ауылдық округінің Қоянды ауылы таратылсын.
2. Тұрғындарының саны 50 адамнан кем мына елді мекендер таратылсын:
Қамысты ауданы Орқаш ауылдық округінің Тауықсор ауылы;
Қамысты ауданы Горький ауылдық округінің Целинное ауылы;
Қамысты ауданы Свободный ауылдық округінің Попович ауылы;
Қамысты ауданы Бестөбе ауылдық округінің Оразқопа ауылы;
Меңдіқара ауданы Введен ауылдық округінің Милютинка ауылы;
3. Таратылған елді мекендер енгізілсін:
Тауықсор ауылы Қамысты ауданы Орқаш ауылдық округінің Орқаш ауылының құрамына;
Целинное ауылы Қамысты ауданы Горький ауылдық округінің Адаевка ауылының құрамына;
Попович ауылы Қамысты ауданы Свободный ауылдық округінің Свободное ауылының құрамына;
Оразқопа ауылы Қамысты ауданы Бестөбе ауылдық округінің Бестөбе ауылының құрамына;
Милютинка ауылы Меңдіқара ауданы Введен ауылдық округінің Введенка ауылының құрамына.
Қайта құрылсын:
Орқаш ауылдық округі Қамысты ауданының Орқаш ауылы болып;
Свободный ауылдық округі Қамысты ауданының Свободное ауылы болып;
Бестөбе ауылдық округі Қамысты ауданының Бестөбе ауылы болып;
Горький ауылдық округі Қамысты ауданының Адаевка ауылы болып.
4. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            Н. Садуақасов
Сессия төрайымы                            Ә. Сауденова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2014 года № 343 и постановление акимата Костанайской области от 8 декабря 2014 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2015 года № 5309
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районных представительных и исполнительных органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с переселением всех жителей упразднить село Коянда Бестобинского сельского округа Камыстинского района.
2. Упразднить следующие населенные пункты с количеством населения менее 50 человек:
село Тауксор Уркашского сельского округа Камыстинского района;
село Целинное Горьковского сельского округа Камыстинского района;
село Попович Свободненского сельского округа Камыстинского района;
село Оразкопа Бестобинского сельского округа Камыстинского района;
село Милютинка Введенского сельского округа Мендыкаринского района.
3. Включить упраздняемые населенные пункты:
село Тауксор в состав села Уркаш Уркашского сельского округа Камыстинского района;
село Целинное в состав села Адаевка Горьковского сельского округа Камыстинского района;
село Попович в состав села Свободное Свободненского сельского округа Камыстинского района;
село Оразкопа в состав села Бестобе Бестобинского сельского округа Камыстинского района;
село Милютинка в состав села Введенка Введенского сельского округа Мендыкаринского района.
Преобразовать:
Уркашский сельский округ в село Уркаш Камыстинского района;
Свободненский сельский округ в село Свободное Камыстинского района;
Бестобинский сельский округ в село Бестобе Камыстинского района;
Горьковский сельский округ в село Адаевка Камыстинского района.
4. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       Н. Садуакасов
Председатель сессии                        А. Сауденова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов