Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 275 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4390 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1821450,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 184192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4795,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4058,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1628405,3 мың теңге;
2) шығындар – 1827397,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3348,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8947,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5599,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9295,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9295,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының үшінші, төртінші, жетінші, сегізінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 10324,7 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 9092,0 мың теңге сомасында;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекеттер жоспарын іске асыруға – 376,0 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 ноября 2014 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5188
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликовано 24 января 2014 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1821450,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 184192,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4795,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4058,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1628405,3 тысячи тенге;
2) затраты – 1827397,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3348,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8947,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5599,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9295,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9295,2 тысяч тенге.";
абзац третьй, четвертый, седьмой, восьмой пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, из них:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме – 10324,7 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме – 9092,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме – 376,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 2-22-32-4 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2-2. Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 53199,9 мың теңге сомасында;
2-3. 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 14278,0 мың теңге сомасында;
2-4. Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 1799,7 мың теңге сомасында.";

пункты 2-22-32-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-2. на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 53199,9 тысяч тенге;
2-3. на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 14278,0 тысяч тенге;
2-4. на выплату государственной адресной социальной помощи – 1799,7 тысяч тенге.";