Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № 192 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 5162 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2014 -2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4718548,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 819709,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4176,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3886282,4 мың теңге;
2) шығындар – 4839771,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37938,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46668,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -159161,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159161,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен алынған бюджеттік кредиттер түсімі 46662,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 9-7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9-7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде 12,7 мың теңге сомасында борышты өтеуге қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 122 "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 ноября 2014 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2014 года № 5162
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года № 122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4378, опубликовано от 9 января 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4718548,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 819709,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4176,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3886282,4 тысячи тенге;
2) затраты – 4839771,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37938,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46668,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -159161,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159161,7 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов, полученных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 46662,0 тысячи тенге.";
пункт 9-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"9-7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащим перечислению в областной бюджет в сумме 12,7 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.