Әкімдіктің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 125 "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 286 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 5212 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 23.05.2016 № 154 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 Жарлығына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Заңына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 125 "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4872 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 шілдеде "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесінің:
17-тармақ мынадай мазмұндағы 20-1), 20-2) тармақшаларымен толықтырылсын:
"20-1) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен азаматтық хал актілерін тіркеуді жүзеге асырады және тіркеу туралы мәліметтерді Жеке тұлғалар туралы мемлекеттік дерекқорға енгізеді;
"20-2) туу туралы куәліктерді беру кезінде жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастару;".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов
ауданының әкімі Е. Жаманов

О внесении дополнений в постановление акимата от 21 мая 2014 года № 125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 7 ноября 2014 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 декабря 2014 года № 5212. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 23 мая 2016 года № 154
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 23.05.2016 № 154 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 августа 2014 года № 898 "О мерах по разграничению полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 21 мая 2014 года № 125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4872, опубликовано от 17 июля 2014 года в газете "Наше время") следующие дополнения:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима Денисовского района", утвержденного указанным постановлением:
пункт 17 дополнить подпунктами 20-1), 20-2) следующего содержания:
"20-1) осуществляет регистрацию актов гражданского состояния, и вносит сведения о регистрации в Государственную базу данных о физических лицах в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
20-2) формирование индивидуальных идентификационных номеров при выдаче свидетельств о рождении;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района Е. Жаманов