Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 наурызда № 4533 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 11.09.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23–бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Әкімнің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 6 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-11-128 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашада "Новый путь "Бозторғай" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ибрагим Ерболатұлы Бекмұхамедовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ж. Бисимбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қамысты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
____________ А. Мақаева
Әкімнің
2014 жылғы 28 наурыз
№ 4 шешіміне
қосымша
Қамысты ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 15.09.2015 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. № 393 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жайылма ауылы, Сахаровка ауылы.
2. № 394 сайлау учаскесі
Шекараларында: Клочково ауылы.
3. № 395 сайлау учаскесі
Шекараларында: Арқа ауылы, Новый көшесі, Торговый көшесі, Дорожная көшесі, Интернациональная көшесі, Школьный көшесі, Революционный көшесі, Озерный көшесі, Парковый көшесі, Октябрьский көшесі, 30 лет Победы көшесі, Спортивный көшесі.
4. № 396 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ливановка ауылы, Новая көшесі, Парковая көшесі, Рабочая көшесі, Кооперативная көшесі, Целинная көшесі, Октябрьская көшесі, 20 лет ССО көшесі №№ 15, 27, 108, 143, 145, 176, 194А, 196А, 196Б, Комсомольская көшесі №№ 2, 6, 62А, 62Б, 111, 138, 155Б, 192А, 192Б, 204, 338, 430, 437, Тумарлинская көшесі №№ 18, 22, 58, 85, 106, 154, 165, 205, 206, 434, 436, Школьная көшесі №№ 205.

Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 28 марта 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2014 года № 4533. Утратило силу решением акима Камыстинского района Костанайской области от 11 сентября 2017 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Камыстинского района Костанайской области от 11.09.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Камыстинского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима от 14 ноября 2011 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-11-128, опубликовано 22 ноября 2011 года в газете "Новый путь "Бозторғай").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Бекмухамедова Ибрагима Ерболатовича.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Ж. Бисимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Камыстинской
районной территориальной
избирательной комиссии
___________ А. Макаева
Приложение
к решению акима
от 28 марта 2014 года
№ 4
Избирательные участки на территории Камыстинского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Камыстинского района Костанайской области от 15.09.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Избирательный участок № 393
В границах: село Жайылма, село Сахаровка.
2. Избирательный участок № 394
В границах: села Клочково.
3. Избирательный участок № 395
В границах: села Арка, улица Новая, улица Торговая, улица Дорожная, улица Интернациональная, улица Школьная, улица Революционная, улица Озерная, улица Парковая, улица Октябрьская, улица 30 лет Победы, улица Спортивная.
4. Избирательный участок № 396
В границы: села Ливановка, улица Новая, улица Парковая, улица Рабочая, улица Кооперативная, улица Целинная, улица Октябрьская, улица 20 лет ССО №№ 15, 27, 108, 143, 145, 176, 194А, 196А, 196Б, улица Комсомольская №№ 2, 6, 62А, 62Б, 111, 138, 155Б, 192А, 192Б, 204, 338, 430, 437, улица Тумарлинская №№ 18, 22, 58, 85, 106, 154, 165, 205, 206, 434, 436, улица Школьная №№ 205.

5. № 397 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ливановка ауылы, Озерная көшесі, Киевская көшесі, 20 лет ССО көшесі №№ 158, 175, 177, 181, 183А, 183Б, 189, 190, Комсомольская көшесі №№ 10, 32, 37, 45, 47, 51, 54, 134, 173, 175, 211, Тумарлинская көшесі №№ 38, 60А, 60Б, 134, 161Б, 188, 217, Школьная көшесі №№ 21, 85, 155, 163А, 166А, 166Б, 168.
6. № 398 сайлау учаскесі
Шекараларында: Пушкино ауылы.
7. № 399 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Школьная көшесі №№ 18А, 24-28, 29, 31, 33-39, 41, 43-44, 46, 49-51, 53, 57, 59, Транспортная көшесі №№ 46, 47, 49, 51, 56, Свердлов көшесі №№ 4-11, 14, 18, 20-24, 30, 36, 37, 39, 41-43, Одесская көшесі №№ 2, 4, 7, Ленин көшесі №№ 12, 14, 23-30, 32, 32а, 34, 43, 45, 47, 51, 53, Косма көшесі №№ 1, 4, 6-12, 7А, 15-18, 26, 28, 30, 43А, 45А, 46Б, Киев көшесі №№ 1, 3, 4-9, Карл Маркс көшесі №№ 23, 25, 28, 30, 32, 38, 42, Ержанов көшесі, №№ 33, 35, 37, 39, 48, 50, 54-56, 57, 61а, 72, 82, 84, 86, 88, 90, Досжанов көшесі №№ 2А, 2-10, 12, Дорожная көшесі №№ 3, 6, Банная көшесі №№ 1, 3-5, 7, 8, 60 лет Октября көшесі №№ 1, 3-6, 8-10, 12, 14, 17, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 10 лет Целины көшесі №№ 2, 3, 5, 10, 12, 15, 17, 21, 23, 25, Құдайқұлов көшесі №№ 31, 33, 35, 37, 42, 43, 45-52, 55, 57, 60-62, 64-65, 67, 69, 71, 73, 75-82, 84-105, 107, 109.
8. № 400 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Школьная көшесі №№ 52, 65, 67, 69, 71, 73, Советская көшесі №№ 11-16, Ленин тұйық көше №№ 2-4, 6, 8, 10, 12, Гагарин тұйық көше №№ 2А, 3-11, 50 лет Октября тұйық көше №№ 1-4, 6, 7а, Новая көшесі №№ 1-7, 9-13, 15, 17-19, 22, 26, 28, Ленин көшесі №№ 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 64, 68, 70, 72, Косма көшесі №№ 21, 23, 36, 38, 40, 42, Кооператор көшесі №№ 2-10, 12, Коммунальная көшесі №№ 1-14, 16, 20, Коммунальный тұйық көше №№ 1а, Декабристов көшесі №№ 1-3, 5-9, 5А, 7А, 11, 12, 14, Гумилев көшесі №№ 44-47, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 61-66, 70-76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 110, Гагарин көшесі №№ 1, 3-13, 15-23, 25, 27, 29, 50 лет Октября көшесі №№ 1А, 2А, 2Б, 2-7, 9-12, 14, 16, 16А, 16Б, 16В, 16 Г, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31А, 33, 35, 38, 40, 42, 44.
9. № 401 сайлау учаскесі
Шекараларында: Мешіт ауылы.
10. № 402 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Маяк бөлімшесі.
11. № 403 сайлау учаскесі
Шекараларында: Свободное ауылы.
12. № 404 сайлау учаскесі
Шекараларында: Талдыкөл ауылы.
13. № 405 сайлау учаскесі
Шекараларында: Орқаш ауылы.
14. № 406 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин ауылы, Амангелді көшесі, Волынов көшесі №№ 1-20, Брежнев көшесі №№ 13-37, Советская көшесі, Октябрьская көшесі, 1 май тұйық көше, Абай тұйық көше, Треугольник көшесі, Студенческая көшесі, Ленин көшесі, Школьная тұйық көше, Степная көшесі, Маяковский көшесі, Карл Маркс тұйық көше, Щеглов көшесі, Железнодорожная көшесі.

5. Избирательный участок № 397
В границах: села Ливановка, улица Озерная, улица Киевская, улица 20 лет ССО №№ 158, 175, 177, 181, 183А, 183Б, 189, 190, улица Комсомольская №№ 10, 32, 37, 45, 47, 51, 54, 134, 173, 175, 211, улица Тумарлинская №№ 38, 60А, 60Б, 134, 161Б, 188, 217, улица Школьная №№ 21, 85, 155, 163А, 166А, 166Б, 168.
6. Избирательный участок № 398
В границах: села Пушкино.
7. Избирательный участок № 399
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 18А, 24-28, 29, 31, 33-39, 41, 43-44, 46, 49-51, 53, 57, 59, улица Транспортная №№ 46, 47, 49, 51, 56, улица Свердлова №№ 4-11, 14, 18, 20-24, 30, 36, 37, 39, 41-43, улица Одесская №№ 2,4,7, улица Ленина №№ 12, 14, 23-30, 32, 32а, 34, 43, 45, 47, 51, 53, улица Космы №№ 1, 4, 6-12, 7А, 15-18, 26, 28, 30, 43А, 45А, 46Б, улица Киевская №№ 1, 3, 4-9, улица Карла Маркса №№ 23, 25, 28, 30, 32, 38, 42, улица Ержанова, №№ 33, 35, 37, 39, 48, 50, 54-56, 57, 61а, 72, 82, 84, 86, 88, 90, улица Дощанова №№ 2А, 2-10, 12, улица Дорожная №№ 3, 6, улица Банная №№ 1, 3-5, 7, 8, улица 60 лет Октября 1, 3-6, 8-10, 12, 14, 17, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, улица 10 лет Целины 2, 3, 5, 10, 12, 15, 17, 21, 23, 25, улица Кудайкулова №№ 31, 33, 35, 37, 42, 43, 45-52, 55, 57, 60-62, 64-65, 67, 69, 71, 73, 75-82, 84-105, 107, 109.
8. Избирательный участок № 400
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 52, 65, 67, 69, 71, 73, улица Советская №№ 11-16, переулок Ленина №№ 2-4, 6, 8, 10, 12, переулок Гагарина №№ 2А, 3-11, переулок 50 лет Октября №№ 1-4, 6, 7а, улица Новая №№ 1-7, 9-13, 15, 17-19, 22, 26, 28, улица Ленина №№ 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 64, 68, 70, 72, улица Космы №№ 21, 23, 36, 38, 40, 42, улица Кооператоров №№ 2-10, 12, улица Коммунальная №№ 1-14, 16, 20, переулок Коммунальный № 1а, улица Декабристов №№ 1-3, 5-9, 5А, 7А, 11, 12, 14, улица Гумилева №№ 44-47, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 61-66, 70-76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 110, улица Гагарина №№ 1, 3-13, 15-23, 25, 27, 29, улица 50 лет Октября №№ 1А, 2А, 2Б, 2-7, 9-12, 14, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31А, 33, 35, 38, 40, 42, 44.
9. Избирательный участок № 401
В границах: села Мечетное.
10. Избирательный участок № 402
В границах: села Камысты, отделение Маяк.
11. Избирательный участок № 403
В границах: села Свободное.
12. Избирательный участок № 404
В границах: села Талдыколь.
13. Избирательный участок № 405
В границах: села Уркаш.
14. Избирательный участок № 406
В границах: села Алтынсарино, улица Амангельды, улица Волынова №№ 1-20, улица Брежнева №№ 13-37, улица Советская, улица Октябрьская, переулок 1 мая, переулок Абая, улица Треугольник, улица Студенческая, улица Ленина, переулок Школьный, улица Степная, улица Маяковского, переулок Карла Маркса, улица Щеглова, улица Железнодорожная.

15. № 407 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарабатыр ауылы.
16. № 408 сайлау учаскесі
Шекаларында: Аралкөл ауылы.
17. № 409 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бестөбе ауылы.
18. № 411 сайлау учаскесі
Шекараларында: Фрунзе ауылы, Богдановка ауылы.
19. № 413 сайлау учаскесі
Шекараларында: Адаевка ауылы.
20. № 414 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дружба ауылы.
21. № 415 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Школьная көшесі №№ 1-5, 10-12, 18, 19, Строительная көшесі №№ 1-8, 10-18, 20-23, 30-35, 38-47, 49, 53, 55, Северная көшесі №№ 1А, 1-6, 8-18, 20, 23, 24, Строительный тұйық көше №№ 2-8, Парковый тұйық көше №№ 2, 4, 6, Парковая көшесі №№ 2А, 2, 4-6, 8, 10, 11, Маяковский көшесі №№ 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Мазукаев көшесі №№ 2-6, 8, 10-19, 21, 23, 25, 27, 29-30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43-46, 48, 50-58, 61, 65, 67, Ленин көшесі №№ 2, 3, 5, 6, 13, 15, Журавлев көшесі №№ 1, 3-20, 22-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Абай көшесі №№ 5, 7, 9-14, Әуезов тұйық көше №№ 1, 2, 3, 15, Әуезов көшесі №№ 1-6, 8, 9, 11-14.
22. № 416 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Энергетиков тұйық көше №№ 4, 6, 8, Энергетиков көшесі №№ 2Б, 3, 5, 7, 9, 11-17, 19, 19А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, Транспортная көшесі №№ 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, Степная көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Ержанов көшесі №№ 1-8, 10-20, 23-27, 29-31, 32, 34, 38, 40, 42, Гумилев көшесі №№ 1-9, 11, 15-20, 22-28, 30-31, 34-38, Горький көшесі №№ 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 26, Уәлиханов көшесі №№ 1, 3, 5, Құдайқұлов көшесі №№ 1-11, 13, 14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, Карл Маркс көшесі №№ 3-9, 12, 16-19, 22-23, 25, Абай көшесі №№ 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, Маяковский көшесі №№ 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42-47, 52, 56, 58.
23. № 417 сайлау учаскесі
Шекаларында: Алтынсарин ауылы, ХПП көшесі, Брежнев көшесі №№ 1-12, Волынов көшесі №№ 21-28.
24. № 418 сайлау учаскесі
Шекарларында: Арқа ауылы, Геологический көшесі, Садовый көшесі, Железнодорожная көшесі. Дворянское гнездо көшесі, Лесная көшесі, Клубная көшесі.

15. Избирательный участок № 407
В границах: села Карабатыр.
16. Избирательный участок № 408
В границах: села Аралколь.
17. Избирательный участок № 409
В границах: села Бестобе.
18. Избирательный участок № 411
В границах: села Фрунзе, села Богдановка.
19. Избирательный участок № 413
В границах: села Адаевка.
20. Избирательный участок № 414
В границах: села Дружба.
21. Избирательный участок № 415
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 1-5, 10-12, 18, 19, улица Строительная №№ 1-8, 10-18, 20-23, 30-35, 38-47, 49, 53, 55, улица Северная №№ 1А, 1-6, 8-18, 20, 23, 24, переулок Строительный №№ 2-8, переулок Парковый №№ 2, 4, 6, улица Парковая №№ 2А, 2, 4-6, 8, 10, 11, улица Маяковского №№ 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, улица Мазукаева №№ 2-6, 8, 10-19, 21, 23, 25, 27, 29-30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43-46, 48, 50-58, 61, 65, 67, улица Ленина №№ 2, 3, 5, 6, 13, 15, улица Журавлева №№ 1, 3-20, 22-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Абая №№ 5, 7, 9-14, переулок Ауэзова №№ 1, 2, 3, 15, улица Ауэзова №№ 1-6, 8, 9, 11-14.
22. Избирательный участок № 416
В границах: села Камысты, переулок Энергетиков №№ 4, 6, 8, улица Энергетиков № 2Б, 3, 5, 7, 9, 11-17, 19, 19А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, улица Транспортная № 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, улица Степная №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Ержанова №№ 1-8, 10-20, 23-27, 29-31, 32, 34, 38, 40, 42, улица Гумилева №№ 1-9, 11, 15-20, 22-28, 30-31, 34-38, улица Горького №№ 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 26, улица Валиханова №№ 1, 3, 5, улица Кудайкулова №№ 1-11, 13, 14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, улица Карла Маркса №№ 3-9, 12, 16-19, 22-23, 25, улица Абая №№ 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, улица Маяковского №№ 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42-47, 52, 56, 58.
23. Избирательный участок № 417
В границы: села Алтынсарино, улица ХПП, улица Брежнева №№ 1-12, улица Волынова №№ 21-28.
24. Избирательный участок № 418
В границы: села Арка, улица Геологическая, улица Садовая, улица Железнодорожная, улица Дворянское гнездо, улица Лесная, улица Клубная.