"2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 284 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада № 5157 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105 "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шыққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4633 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 мамырда "Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жоғарыда көрсетілген қаулының 12-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғазиз Ғұмарұлы Ахметчинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 284 қаулысына 1-қосымша
Әкімдіктің
2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105
қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
есебінен қаржыландырылатын Қамысты ауданының мектепке
дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
Дружба ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Дружба негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
22
13201
үш жастан бастап - 5220
2
Қамысты ауданы
Жайылма ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Жайылма орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
22
13201
үш жастан бастап - 3588
3
Қамысты ауданы
Мешіт ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Мешітті бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
8
13201
үш жастан бастап - 4500
4
Қамысты ауданы
Талдыкөл ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Талдыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
18
13201
үш жастан бастап- 4500
5
Қамысты ауданы
Қарабатыр ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40

О внесении изменений в постановление акимата Камыстинского района от 10 апреля 2014 года № 105 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 27 октября 2014 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 ноября 2014 года № 5157
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 10 апреля 2014 года № 105 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4633, опубликовано 2 мая 2014 года в газете "Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения:
приложения 12 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметчина Газиза Гумаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2014 года.
Аким района                                Ж. Бисимбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 27 октября 2014 года
№ 284
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 апреля 2014 года
№ 105
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Камыстинского
района на 2014 год, финансируемых за счет целевых
трансфертов из республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Дружбинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Дружба
22
13201
от трех лет - 5220
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жайылминская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Жаилма
22
13201
от трех лет- 3588
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Мечетнинская начальная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Мечетное
8
13201
от трех лет- 4500
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Талдыкольская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Талдыколь
18
13201
от трех лет- 4500
5
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования акимата Камыстинского района" село Карабатыр
40

20706
үш жасқа дейін -4203
үш жастан бастап- 5262
Әкімдіктің
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 284 қаулысына 2-қосымша
Әкімдіктің
2014 жылғы 10 сәуірдегі № 105
қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын
Қамысты ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
2014 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға
мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққандағы бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
Адай ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Адай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
16
14393
үш жастан бастап - 5445
2
Қамысты ауданы
Бестөбе ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Бестөбе орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
30
14393
үш жастан бастап - 3500
3
Қамысты ауданы
Аралкөл ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Бестау негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
13
8524
4
Қамысты ауданы
Қамысты ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің № 1 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
21
8524
5
Қамысты ауданы
Қамысты ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің № 2 Қамысты орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
60
14393
үш жастан бастап - 5971
6
Қамысты ауданы
Клочков ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Клочков орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
15
14393
үш жастан бастап - 4850
7
Қамысты ауданы
Арқа ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Краснооктябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
40
14393
үш жастан бастап - 5267
8
Қамысты ауданы
Ливановка ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Ливанов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
16
14393
үш жастан бастап - 4000
9
Қамысты ауданы
Свободное ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Свободный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
12
8524
10
Қамысты ауданы
Орқаш ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Орқаш негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
5
8524
11
Қамысты ауданы
Фрунзе ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Фрунзе орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
16
14393
үш жастан -бастап 4725
12
Қамысты ауданы
Қамысты ауылы "Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

20706
до трех лет -4203
от трех лет 5262
Приложение 2
к постановлению акимата
от 27 октября 2014 года
№ 284
Приложение 2
к постановлению акимата
от 10 апреля 2014 года
№ 105
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Камыстинского
района на 2014 год, финансируемых за счет средств
местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Адаевская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Адаевка
16
14933
от трех лет - 5445
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Бестюбинская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Бестобе
30
14933
от трех лет - 3500
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Бестауская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Аралколь
13
8524
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Камыстинская средняя школа № 1 отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты
21
8524
5
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Камыстинская средняя школа № 2 отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты
60
14933
от трех лет - 5971
6
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Клочковская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Клочково
15
14933
от трех лет - 4850
7
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Краснооктябрьская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Арка
40
14933
от трех лет - 5267
8
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Ливановская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Ливановка
16
14933
от трех лет - 4000
9
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Свободнинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Свободное
12
8524
10
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Уркашская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Уркаш
5
8524
11
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Фрунзенская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района" село Фрунзе
16
14933
от трех лет - 4725
12
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования акимата Камыстинского района" село Камысты