"Бозкөл селолық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы" 2009 жылғы 6 ақпандағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 4934 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бозкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бозкөл селолық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы" Бозкөл ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-102 тіркелген, 2009 жылғы 12 наурызда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
- шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Тюлюбаев

О внесении изменений в решение от 6 февраля 2009 года № 2 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Боскольского сельского округа"
Решение акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 2 июля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июля 2014 года № 4934
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Боскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Боскольского сельского округа от 6 февраля 2009 года № 2 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Боскольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-12-102, опубликовано 12 марта 2009 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
- в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно на слова "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Тюлюбаев