2009 жылғы 27 сәуірде № 5 "Михайлов селолық округі елді мекендерінің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 30 маусымда № 4893 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Михайлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Михайлов ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 сәуірде № 5 "Михайлов селолық округі елді мекендердің құрамды бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-115 тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымдағы № 23 қазанда "Айна" газетінде жарияланған) мындай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Хамзин

О внесении изменений в решение от 27 апреля 2009 года № 5 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Михайловского сельского округа"
Решение акима Михайловского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 19 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2014 года № 4893
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Михайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Михайловского сельского округа от 27 января 2009 года № 5 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Михайловского сельского округа", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-12-115, опубликовано 11 июня 2009 года № 23 в газете "Айна") следующие изменения:
в заголовке и далее по тексту на государственном языке:
слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Хамзин