2009 жылғы 30 қаңтардағы № 3 "Новотроицк селолық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 30 маусымда № 4892 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Новотроицк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новотроицк ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 3 "Новотроицк селолық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-101 тіркелген, 2009 жылғы 19 наурызда "Айна" газетінде жарияланған" мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" деген сөздер "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнбізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Бокаев

О внесении изменений в решение от 30 января 2009 года № 3 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Новотроицкого сельского округа"
Решение акима Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2014 года № 4892
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Новотроицкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа от 30 января 2009 года № 3 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Новотроицкого сельского округа", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-12-101, опубликовано 19 марта 2009 года в газете "Айна") следующие изменения: в заголовке и далее по тексту решения на государственном языке слова "селосы", "селолық" заменить на слова "ауылы", "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Бокаев