Қостанай аудандық мәслихатының және Қостанай ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 12 шілдедегі № 321/3б "Затобол кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай аудандық әкімдігі мен мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 514/218бр бірлескен қаулысы мен шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қыркүйекте № 5057 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 392 және Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 544 бірлескен қаулысымен және шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 17.07.2020 № 392 және Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 17.07.2020 № 544 бірлескен қаулысымен және шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай аудандық мәслихатының және Қостанай ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 12 шілдедегі № 321/3б "Затобол кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" бірлескен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-14-41 тіркелген, 2006 жылғы 21 шілдеде "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "п. Затобольск" деген сөзі тиісінше "поселка Затобольск" деген сөзбен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
мемлекеттік тілдегі 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2. Мичурин ауылдық округінің жерінен көлемі 15,7 гектар жер учаскесі, оның 14,9 гектары - табиғи жайылым, 0,8 гектары - орман алқабы.".
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі
Қостанай аудандық мәслихатының
___________ Т. Исабаев
кезекті сессиясының төрағасы
________________ С. Есментаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
_____________ А. Досжанов

О внесении изменений в совместное решение Костанайского районного маслихата и акимата Костанайского района от 12 июля 2006 года № 321/3с "Об изменении границ (черты) п. Затобольск"
Совместное постановление и решение Костанайского районного маслихата и акимата от 29 июля 2014 года № 514/218св. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 сентября 2014 года № 5057. Утратило силу совместными постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 17 июля 2020 года № 392 и решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 17 июля 2020 года № 544
Сноска. Утратило силу совместными постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 17.07.2020 № 392 и решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 17.07.2020 № 544 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное решение Костанайского районного маслихата и акимата Костанайского района от 12 июля 2006 года № 321/3с "Об изменении границ (черты) п. Затобольск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-14-41, опубликовано 21 июля 2006 года в газете "Көзқарас-Взгляд") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту к указанному решению на русском языке слово "п. Затобольск" заменить соответственно словом "поселка Затобольск";
текст на государственном языке не изменяется;
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района
Председатель очередной
_____________ Т. Исабаев
сессии Костанайского
районного маслихата
___________ С. Есментаев
Секретарь Костанайского
районного маслихата
____________ А. Досжанов