Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 133 "Сарыкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 208 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қарашада № 5156 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 133 "Сарыкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4391 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 221 647,4 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 512 320,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 989,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 562,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 697 776,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 245 483,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 220,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 38 440,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 220,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 056,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 056,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 133 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 11 ноября 2014 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 ноября 2014 года № 5156
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 133 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4391, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 221 647,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 512 320,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 989,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 562,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 697 776,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3 245 483,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 220,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 440,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 220,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 056,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 056,5 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

07-3-123-011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Чехов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Сорочин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Тағыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Севастополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Маяк ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

07-3-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Чеховского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Сорочинского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Тагильского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Севастопольского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
7
Государственное учреждение "Аппарат акима села Маяк акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа