Костряков ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 27 "Костряков селолық округінің Грачев селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 6 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 4830 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес, Костряков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Костряков ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 27 "Костряков селолық округінің Грачев селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-93 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Федоров ауданы, Костряков селолық округі, Грачев селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селолық" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылып өзгерістер енгізілсін;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Костряков ауылдық округінің әкімі          С. Андренко

О внесении изменений в решение акима Костряковского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 27 "О наименовании составных частей населенного пункта села Грачевка Костряковского сельского округа"
Решение акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 26 мая 2014 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2014 года № 4830
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Костряковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Костряковского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 27 "О наименовании составных частей населенного пункта села Грачевка Костряковского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-93, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Грачевка, аким Костряковского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосының", "селосы" заменить соответственно "ауылдық", "ауылының", "ауылы";
в приложении к указанному решению внести изменения по всему тексту на государственном языке: слова "селосының", "селолық" заменить соответственно "ауылының", "ауылдық";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Костряковского сельского округа       С. Андренко