Екібастұз қаласы мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері және аймақтарының шекараларын бағалау үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 265/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 шілдеде № 3867 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1, 2–қосымшаларына сәйкес Екібастұз қаласының және 3-15-қосымшаларына сәйкес елді мекендердің бағалау аймақтарының шекаралары бекітілсін.
2. Осы шешімнің 16, 17–қосымшаларына сәйкес Екібастұз қаласының және ауылдық елді мекендердің жер телімдері үшiн төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерi бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
В. Свинцицкий
Облыстық мәслихат
хатшысы
М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
2014 жылғы "30" мамырдағы
1-қосымша
(V сайланған XXXI сессиясы)
№ 265/31 шешіміне
Екібастұз қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облыстық мәслихатының 10.12.2021 № 107/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық мәслихатының
2014 жылғы "30" мамырдағы
2-қосымша
(V сайланған XXXI сессиясы)
№ 265/31 шешіміне
Екібастұз қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облыстық мәслихатының 10.12.2021 № 107/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық мәслихатының
2014 жылғы "30" мамырдағы
3-қосымша
(V сайланған XXXI сессиясы)
№ 265/31 шешіміне
Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облыстық мәслихатының 10.12.2021 № 107/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық мәслихатының
2014 жылғы "30" мамырдағы
4-қосымша
(V сайланған XXXI сессиясы)
№ 265/31 шешіміне
Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ оценочных зон города Экибастуза и сельских населенных пунктов
Решение маслихата Павлодарской области от 30 мая 2014 года № 265/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июля 2014 года № 3867.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон города Экибастуза согласно приложениям 1, 2 и населенных пунктов согласно приложениям 3-15 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Экибастуза и сельских населенных пунктов согласно приложениям 16, 17 к настоящему решению.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. Свинцицкий
Секретарь областного
маслихата
М. Кубенов
Приложение 1
к решению областного
маслихата Павлодарской области
от 30 мая 2014 года № 265/31
(XXXI сессия V созыва)
Границы оценочных зон города Экибастуз
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 10.12.2021 № 107/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению областного
маслихата Павлодарской области
от 30 мая 2014 года № 265/31
(XXXI сессия V созыва)
Границы оценочных зон города Экибастуз
Сноска. Приложение 2 в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 10.12.2021 № 107/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 3
к решению областного
маслихата Павлодарской области
от 30 мая 2014 года № 265/31
(XXXI сессия V созыва)
Границы оценочных зон населенных пунктов Аккольского сельского округа города Экибастуз
Сноска. Приложение 3 в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 10.12.2021 № 107/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 4
к решению областного
маслихата Павлодарской области
от 30 мая 2014 года № 265/31
(XXXI сессия V созыва)
Границы оценочных зон населенных пунктов Байетского сельского округа города Экибастуз