"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру", "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 263/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 3950 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 02 маусымдағы № 164/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 02.06.2015 № 164/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру";
"Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауы, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен бекітілген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысымен
бекітілді
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ
ауызсу сапасындағы жерасты суларының
жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу
және шаруашылық-тұрмыстық сумен
жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар
үшін ауызсу сапасындағы жерасты
суларын пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1.Жалпы ережелер
1. "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) мемлекеттік мекемесінің атынан жергілікті атқарушы органы жүзеге асырады.

Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"
Постановление акимата Павлодарской области от 21 июля 2014 года № 263/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2014 года № 3950. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 02 июня 2015 года № 164/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 02.06.2015 № 164/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
"Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно–бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества";
"Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе".
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Регламент государственной услуги "Выдача
разрешения на использование подземных вод
питьевого качества для целей, не связанных
с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением
на территориях, где отсутствуют поверхностные
водные объекты, но имеются достаточные запасы
подземных вод питьевого качества"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области, в лице государственного учреждения "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" (далее - услугодатель).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға уәкілетті лауазымды адам қол қойған қағаз түріндегі рұқсат.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 03 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында (бұдан әрі – стандарт) көзделген өтініш және құжаттама негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы тапсырған сәттен бастап қажетті құжаттарды қабылдайды және тіркейді, құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға жібереді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен құжаттарды қарау, құжаттарды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысына жіберуі. Орындау ұзақтығы – күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысымен құжаттарды қарау, құжаттарды көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманына жіберу. Орындау ұзақтығы – күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманымен құжаттарды қарау және рұқсат беру туралы қорытындыны дайындау. Орындау ұзақтығы – күнтізбелік 25 (жиырма бес) күн ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен рұқсатқа қол қою. Орындау ұзақтығы – күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға рұқсатты беру. Орындау ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға уәкілетті лауазымды адам қол қойған қағаз түріндегі рұқсат.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - разрешение на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества, в бумажном виде за подписью уполномоченного должностного лица.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 03 июня 2014 года № 607 (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию, направляет документы на резолюцию руководителю услугодателя – не более 15 (пятнадцать) минут;
2) рассмотрение документов руководителем услугодателя, передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документа специалисту отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
4) специалистом отдела услугодателя проводится рассмотрение документов и подготовка заключения о выдачи разрешения. Длительность выполнения – в течение 25 (двадцать пять) календарных дней;
5) подписание разрешения руководителем услугодателя. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
6) выдача разрешения канцелярией услугодателя услугополучателю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцать) минут.
6. Результат оказания государственной услуги - разрешение на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества, в бумажном виде за подписью уполномоченного должностного лица.

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті
көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы осы регламенттің 1-қосымшасында (кесте) және 2-қосымшасында (блок-сызба) көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті беруші рәсімдері (іс-қимылдары) ретінің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызмет-керлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестер анықтамасында көрсетіледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен
өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
10. Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимылы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі ақпараттық жүйелер тәртібін пайдалану ескерілмеген.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелердің (қызметкерлерінің) іс-қимыл
тәртібін сипаттау
Іс-қимылдың (жұмыстың барысы) №
1
2
3
4
5
6
1.
Бірліктің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау және тіркеу
Жауапты орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау және көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманына тапсыру
Құжаттарды қарау және рұқсат беру бойынша қорытынды дайындау
Рұқсатқа қол қою
Көрсетілетін қызметтіалушыға рұқсат беруді тапсыру
3.
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Қызмет көрсетушінің басшысына бұрыштама қоюға жіберу
Өтініш және қоса берілген құжаттарды бөлім басшысына жіберу
Іс–қимылды жүзеге асыру үшін жауапты бөлім маманына бұрыштама қою
Рұқсат беру бойынша қорытынды
Қол қойылған рұқсат
Қол қойылған рұқсатты тапсыру
4.
Орындау мерзімі
15 (он бес) минуттан аспайды
күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде
күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде
күнтізбелік 25 (жиырма бес) күн ішінде
күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде
30 (отыз) минуттан аспайды
5.
Жалпы мерзімі
күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелердің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттаудың
блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысына
3-қосымша
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ
ауызсу сапасындағы жерасты суларының
жеткілікті қоры бар аумақтарда
ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық
сумен жабдықтауға байланысы жоқ
мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы
жерасты суларын пайдалануға рұқсат
беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-үрдіс анықтамасы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысымен
бекітілген
"Су объектілерін конкурстық негізде
оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) мемлекеттік мекемесінің атынан жергілікті атқарушы орган жүзеге асырады.

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) специалист отдела услугодателя;
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 (таблица) и приложении 2 (блок-схема) к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги
10. Взаимодействия с центром обслуживания населения, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрено.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
№ действия (ход работы)
1
2
3
4
5
6
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Специалист отдела услугодателя
Руководитель услугодателя
Канцелярия услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления
Определение ответственного исполнителя
Рассмотрение и передача документов специалисту отдела услугодателя
Рассмотрение документов и подготовка заключения выдачи разрешения
Подписание разрешения
Выдача разрешения услугополучателю
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю для наложения резолюции
Передача заявления и прилагаемых документов руководителю отдела
Наложение резолюции, которая передается ответственному исполнителю для выполнения действия
Заключение о выдаче разрешения
Подписанное разрешение
Выдача подписанного разрешения
4.
Сроки исполнения
в течение 15 (пятнадцать) минут
в течение 1 (один) календарного дня
в течение 1 (один) календарного дня
в течение 25 (двадцать пять) календарных дней
в течение 1 (один) календарного дня
в течение 30 (тридцать) минут
5.
Общий срок
в течение 30 (тридцать) календарных дней
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Блок-схема описания порядка действий
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Выдача разрешения
на использование подземных вод питьевого
качества для целей, не связанных с питьевым и
хозяйственно-бытовым водоснабжением на
территориях, где отсутствуют поверхностные
водные объекты, но имеются достаточные
запасы подземных вод питьевого качества"
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Регламент государственной услуги
"Предоставление водных объектов в
обособленное или совместное пользование
на конкурсной основе"
1.Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом, в лице государственного учреждения "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" (далее - услугодатель).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – су объектісін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы облыстардың жергілікті атқарушы органдары шешімінің және (немесе) конкурс нәтижесі туралы конкурстық комиссияның хаттамасы негізінде берілген областардың жергілікті атқарушы органдары мен конкурстың жеңімпазы арасындағы су объектісін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы қағаз түріндегі шарт.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 03 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында (бұдан әрі – стандарт) көзделген өтініш және құжаттама негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы берген конкурстық өтінімдерді көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қабылдауы және тіркеуі. Орындау ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясымен конкурстық өтінімдерді қарау және конкурс жеңімпазын анықтау. Орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссия хатшысымен конкурсқа қатысушыларға және облыстың жергілікті атқарушы органына (бұдан әрі – ЖАО) жіберу үшін конкурс қорытындылары туралы хаттаманы дайындауы. Орындау ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
4) ЖАО–ның қаулы жобасын келісімдеу туралы шешімді қабылдауы және оны әкімдік отырысына шығаруы. Орындау ұзақтығы – 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға шешімді беру. Орындау ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан аспайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманымен келісімшарт жобасын жасау. Орындау ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мен конкурс жеңімпазының арасында су объектісін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы келісімшартты жасау. Орындау ұзақтығы – 10 (он) жұмыс күні ішінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – су объектісін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы облыстардың жергілікті атқарушы органдары шешімінің және (немесе) конкурс нәтижесі туралы конкурстық комиссияның хаттамасы негізінде берілген областардың жергілікті атқарушы органдары мен конкурстың жеңімпазы арасындағы су объектісін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы қағаз түріндегі шарт.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – договор о представлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между местным исполнительным органом области и победителем конкурса в бумажном виде на основании решения местного исполнительного органа области о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование и (или) протокола конкурсной комиссии об итогах конкурса.
2.Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 03 июня 2014 года № 607 (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация канцелярией услугодателя конкурсных заявок, поданных услугополучателем. Длительность выполнения - не более 30 (тридцать) минут;
2) рассмотрение конкурсных заявок конкурсной комиссии услугодателя и определение победителя конкурса. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцать) рабочих дней;
3) подготовка протокола секретарем конкурсной комиссии услугодателя об итогах конкурса для направления копии протокола участникам конкурса и в местный исполнительный орган области (далее – МИО). Длительность выполнения - в течение 5 (пять) рабочих дней;
4) принятие решения МИО о согласований проекта постановления и вынесение его на заседание акимата. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцать) рабочих дней;
5) выдача решения канцелярией услугодателя услугополучателю. Длительность выполнения - не более 30 (тридцать) минут;
6) составление специалистом отдела услугодателя проекта договора. Длительность выполнения - в течение 3 (три) рабочих дней;
7) заключение договора о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между руководителем услугодателя и победителем конкурса. Длительность выполнения - в течение 10 (десять) рабочих дней.
6. Результат оказания государственной услуги – договор о представлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между местным исполнительным органом области и победителем конкурса в бумажном виде на основании решения местного исполнительного органа области о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование и (или) протокола конкурсной комиссии об итогах конкурса.

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті
көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссия хатшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) облыс әкімдігі;
6) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы;
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы осы регламенттің 1-қосымшасында (кесте) және 2-қосымшасында (блок-сызба) көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті беруші рәсімдері (іс-қимылдары) ретінің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестер анықтамасында көрсетіледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен
өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
6.В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1. канцелярия услугодателя;
2) конкурсная комиссия услугодателя;
3) секретарь конкурсной комиссии услугодателя;
4) руководитель услугодателя;
5) акимат области;
6) специалист отдела услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 (таблица) и приложении 2 (блок-схема) к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения, а также
порядка использования информационных
систем в процессе оказания
государственной услуги

10. Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимылы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі ақпараттық жүйелер тәртібін пайдалану ескерілмеген.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
Іс-қимылдың (жұмыстың барысы) №
1
2
3
4
5
6
7
1.
Бірліктің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссиясы
Көрсетілетін қызметті берушінің конкурстық комиссия хатшысы
Облыс әкімдігі
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Конкурстық өтінімдерді қабылдау және тіркеу
Өтінімдерді қарау
Конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға жолдау үшін конкурс қорытындылары туралы хаттаманы дайындау
Қаулы жобасын келісу және оны әкімдіктің отырысына енгізу
ЖАО-нің қаулысын тіркеу
Келісімшарт жобасын дайындау
Көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасында келісімшарт жасау
3.
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды тіркеу және конкурстық комиссияның қарауына тапсыру
Қарау және конкурс жеңімпазын анықтау
Хаттама
Облыс әкімінің қаулысы
Көрсетілетін қызметті алушыға ЖАО-ның қаулысын беру
Келісімшарт жобасы
Келісімшарт
4.
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
20 (жиырма) жұмыс күні ішінде
5 (бес) жұмыс күні ішінде
20 (жиырма) жұмыс күні ішінде
30 (отыз) минуттан аспайды
3 (үш) жұмыс күні ішінде
10 (он) жұмыс күні ішінде
5.
Жалпы мерзімі
60 (алпыс) жұмыс күні ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелердің (қызметкерлерінің) іс-қимыл
тәртібін сипаттаудың блок–сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "21" шілде
№ 263/8 қаулысына
3-қосымша
"Су объектілерін конкурстық негізде
оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға
беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-үрдіс анықтамасы
Шартты белгілер:

10. Взаимодействие с центром обслуживания населения, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрено.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
№ действия (хода работ)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Конкурсная комиссия услугодателя
Секретарь конкурсной комиссии услугодателя
Акимат области
Канцелярия услугодателя
Специалист отдела услугодателя
Руководитель услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация конкурсных заявок
Рассмотрение заявок
Подготовка протокола об итогах конкурса, для направления участникам конкурса и в МИО
Согласование проекта постановления и вынесение его на заседание акимата области
Регистрация постановления МИО
Подготовка проекта договора
Заключение договора между услугодателем и услугополучателем
3.
Форма завершения (данные, документ, Организационно-распорядительное решение)
Регистрация и сдача документов на рассмотрение в конкурсную комиссию
Рассмотрение и определение победителя конкурса
Протокол
Постановления акимата области
Выдача постановления МИО услугополучателю
Проект договора
Договор
4.
Сроки исполнения
не более 30 (тридцать) минут
в течение 20 (двадцать) рабочих дней
в течение 5 (пять) рабочих дней
в течение 20 (двадцать) рабочих дней
не более 30 (тридцать) минут
в течение 3 (три) рабочих дней
в течение 10 (десять) рабочих дней
5.
Общий срок
В течение 60 (шестьдесят) рабочих дней
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Блок-схема описания порядка действий
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 июля 2014 года № 263/8
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Предоставление
водных объектов в обособленное или
совместное пользование на конкурсной основе"
Условные обозначения: