Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 149/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 03 қарашадағы № 339/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 4159 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламанттерін бекіту туралы" № 149/5 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3852 болып тіркелді, 2014 жылғы 5 шілдеде "Сарыарқа самалы" газетінде және 2014 жылғы 5 шілдеде "Звезда Прииртышья" газетінде) келесідей толықтырулар енгізілсін:
"Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
8-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
"Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
8-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
"Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін толықтыру:
8-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 149/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения"
Постановление акимата Павлодарской области от 03 ноября 2014 года № 339/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2014 года № 4159. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 149/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3852, опубликовано 5 июля 2014 года в газете "Звезда Прииртышья" и 5 июля 2014 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Выдача справки с наркологического диспансера" дополнить:
пункт 8 абзацем следующего содержания:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";
приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача справки с психоневрологического диспансера" дополнить:
пункт 8 абзацем следующего содержания:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";
приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача справки с туберкулезного диспансера" дополнить:
пункт 8 абзацем следующего содержания:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";

осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
"АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
8-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
2. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "3" қарашадағы
№ 339/11 қаулысына
1-қосымша
"Наркологиялық диспансерден
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
3-қосымша
"Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "3" қарашадағы
№ 339/11 қаулысына
2-қосымша
"Психоневрологиялық
диспансерден
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
3-қосымша
"Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "3" қарашадағы
№ 339/11 қаулысына
3-қосымша
"Туберкулез диспансерінен
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
3-қосымша
"Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "3" қарашадағы
№ 339/11 қаулысына
4-қосымша
"АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті түрде
жасырын және міндетті
түрде құпия медициналық
зерттеліп-қаралу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және
міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции" дополнить:
пункт 8 абзацем следующего содержания:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" в установленном законодательном порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "03" ноября 2014 года
№ 339/11
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки с
наркологического диспансера"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача справки с наркологического диспансера"
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "03" ноября 2014 года
№ 339/11
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки с
психоневрологического
диспансера"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача справки с психоневрологического диспансера"
Условные обозначения:
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "03" ноября 2014 года
№ 339/11
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки с
туберкулезного диспансера"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача справки с туберкулезного диспансера"
Условные обозначения:
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "03" ноября 2014 года
№ 339/11
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Добровольное анонимное и
обязательное конфиденциальное
медицинское обследование
на наличие ВИЧ-инфекции"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное
медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции"
Условные обозначения: