Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 223/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 262/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3807 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-09/51 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.02.2015 N 1-09/51 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына, облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXX (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 сессиясы шешіміне сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 223/29 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5, 2014 жылғы 14 ақпандағы № 6 "Шаhар" газетінде және 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 3 ақпандағы № 4, 2014 жылғы 10 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 942 895 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 567 114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 832 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 499 072 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 044 388 мың теңге;
2) шығындар – 37 484 246 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 556 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 556 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 370 000 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 262/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2014 года № 3807. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-09/51)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-09/51).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХХ (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3666, опубликовано в газете "Шаһар" 17 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 31 января 2014 года № 4, 7 февраля 2014 года № 5, 14 февраля 2014 года № 6 и в газете "Версия" 20 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 3 февраля 2014 года № 4, 10 февраля 2014 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 942 895 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 567 114 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 832 321 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 499 072 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 044 388 тысяч тенге;
2) затраты – 37 484 246 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 556 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 556 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 370 000 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерiн сатып алу – 370 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -916 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 916 907 мың теңге.";
шешімнің 6-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.";

приобретение финансовых активов – 370 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -916 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 916 907 тысяч тенге.";
пункт 6 решения изложить в следующей редакции:
"6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

216781
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66977
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1739
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7341
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9092756
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6243703
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
275254
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
200000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
67948
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
743
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
6563
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
4743
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
4743
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2819
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2819
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5949534
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3901187
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2036658
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
6610
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

216781
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1739
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7341
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7341
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9092756
1
Жилищное хозяйство
6243703
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
275254
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
200000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
67948
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
743
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6563
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
4743
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
4743
464
Отдел образования района (города областного значения)
2819
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2819
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5949534
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3901187
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2036658
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи рамках Дорожной карты занятости 2020
6610
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020