Павлодар қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі "Павлодар қаласындағы үгіт материалдары ілінетін орындарды белгілеу туралы" № 968/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 09 маусымдағы № 764/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 3857 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы N 275/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 10.03.2015 N 275/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы"Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі "Павлодар қаласындағы үгіт материалдары ілінетін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 12-1-26 тіркелген, 2005 жылғы 19 қыркүйектегі № 32 "Версия", 2005 жылғы 27 қыркүйектегі № 109 "Сарыарқа Самалы" газеттерінде жарияланған) № 968/16 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қала әкімдігі қаулысының 4-тармағындағы "А. М. Қанафина" сөздері "Е. И. Иманслямға" сөздеріне ауыстырылсын;
көрсетілген қала әкімдігі қаулысының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 8 сентября 2005 года № 968/16 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в городе Павлодаре"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 09 июня 2014 года № 764/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июня 2014 года № 3857. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 марта 2015 года N 275/5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10.03.2015 N 275/5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 8 сентября 2005 года № 968/16 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в городе Павлодаре" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12-1-26, опубликованное 19 сентября 2005 года в газете "Версия" № 32, 27 сентября 2005 года в газете "Сарыарқа самалы" № 109) следующие изменения:
в пункте 4 указанного постановления акимата города слова "Канафину А. М." заменить словами "Иманслям Е. И.";
приложение к указанному постановлению акимата города изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.