Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 226/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 310/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте № 4031 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 398/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 26.05.2015 № 398/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 226/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3698 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы № 8 "Шаһар" газетінде және 2014 жылғы 24 ақпандағы № 7 "Версия" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
5-тармақтың 3) тармақшасындағы "1 қазан – Халықаралық қарттар күні" сөздері "1 қазан - Халықаралық қарт адамдар күні" сөздерімен ауыстырылсын;
5-тармақтың 4) тармақшасындағы "қазанның екінші жексенбісі – Халықаралық мүгедектер күні" сөздері "қазанның екінші жексенбісі – Қазақстан Республикасының Мүгедектер күні" сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақтың 1) тармақшасының тоғызыншы абзацындағы "Халықаралық мүгедектер күніне" сөздері "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күніне" сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақтың 1) тармақшасының он төртінші абзацындағы "Халықаралық қарттар күніне" сөздері "Халықаралық қарт адамдар күніне" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 января 2014 года № 226/30 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09 сентября 2014 года № 310/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2014 года № 4031. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 398/53 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26.05.2015 № 398/53 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 января 2014 года № 226/30 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3698, опубликовано в газете "Шаhар" 28 февраля 2014 года № 8 и в газете "Версия" 24 февраля 2014 года № 7) следующие изменения:
в подпункте 3) пункта 5 слова "1 октября – Международный день пожилых" заменить словами "1 октября – Международный день пожилых людей";
в подпункте 4) пункта 5 слова "2 воскресенье октября – Международный день инвалидов" заменить словами "2 воскресенье октября - День инвалидов Республики Казахстан";
в абзаце девять подпункта 1) пункта 8 слова "к Международному дню инвалидов" заменить словами "ко Дню инвалидов Республики Казахстан";
в абзаце четырнадцать подпункта 1) пункта 8 слова "к Международному дню пожилых" заменить словами "к Международному дню пожилых людей".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Қалижанова
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Калижанова
Секретарь городского маслихата М. Желнов