Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы N 141/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 наурызда N 3727 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 864/10 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 26.10.2015 № 864/10 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Бақауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Жақыпов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 27 ақпандағы
N 141/1 қаулысына
қосымша
Кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындары
N р/н
Қала көшелерінің және селолық округтің елді мекендерінің атаулары
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Ақсу қаласы, Ленин көшесі
"Супермаркет" дүкені маңындағы автобус аялдамасындағы стендтер
2.
Ақсу қаласы, Карл Маркс көшесі
Жас натуралистар станциясы маңындағы автобус аялдамасындағы стендтер
3.
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі
"Нива" дүкені маңындағы автобус аялдамасындағы стендтер
4.
Ақсу қаласы, Астана - Қамзин көшесінің қиылысы
"Дихан" дүкені маңындағы автобус аялдамасындағы стендтер
5.
Ақсу көшесі, Әуезов көшесі
"Достық" базары маңындағы автобус аялдамасындағы стендтер
6.
Ақсу қаласы, Астана – Әуезов көшесінің қиылысы
"Радуга" дүкені маңындағы автобус аялдамасындағы стендтер
7.
Ақсу қаласы, Вокзальная көшесі
"Отан" қоғамдық ұйымы маңындағы мекемесі жанындағы стендтер
8.
Ақсу қаласы, Астана көшесі
"Азбука связи" байланыс салоны маңындағы стендтер
9.
Ақсу қаласы, Қамзин көшесі
"Дәулет" дүкені маңындағы стендтер
10.
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі
"Чайка" дүкені маңындағы стендтер
11.
Ақсу қаласы, Энтузиастов көшесі
Автобус аялдамасындағы стендтер
12.
Ақсу қаласы, Астана көшесі
Автобус аялдамасындағы стендтер
13.
Ақсу кенті
"Юбилейный" дүкені маңында және пошта бөлімшесінің маңындағы стендтер
14.
Қалқаман селолық округі Қалқаман ауылы
Ленин көшесіндегі стадион маңындағы стендтер
15.
Алғабас селолық округі Айнакөл ауылы
әкімішілік мекеме маңындағы стендтер (бұрынғы "Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі)
16.
Достық селолық округі Ақжол ауылы
"Ақсу қаласы Достық селолық округі Ақжол ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
17.
Алғабас селолық округі Алғабас ауылы
"Алғабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің маңындағы стендтер
18.
Достық селолық округі Достық ауылы
"Ақсу қаласы Достық селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
19.
Достық селолық округі Парамоновка ауылы
"Ақсу қаласы Достық селолық округінің Парамоновка ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
20.
Алғабас селолық округі Жолқұдық ауылы
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округінің Жолқұдық ауылының Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
21.
Евгеньевка селолық округі Евгеньевка ауылы
Ю. Гагарин көшесіндегі "Юбилейный" дүкені маңындағы стендтер
22.
М.Омаров атындағы селолық округі Путь Ильича ауылы
"Ақсу қаласы М.Омаров атындағы селолық округі Путь Ильича ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
23.
М.Омаров атындағы ауылы М. Омаров атындағы селолық округі
"Ақсу қаласы М.Омаров атындағы селолық округі Жамбыл атындағы орта мектебі " мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
24.
М.Омаров атындағы селолық округі Құркөл ауылы
"Ақсу қаласы М.Омаров атындағы селолық округі Құркөл ауылының С. Дөнентаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
25.
Қызылжар селолық округі Қызылжар ауылы
Қызылжар ауылының мәдени-бос уақыт орталығы маңындағы стендтер
26.
Достық селолық округі Пограничник ауылы
әкімшілік ғимараты маңындағы стендтер (бұрынғы "Пограничный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі)
27.
Қызылжар селолық округі Сарышығанақ ауылы
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі Сарышығанақ ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер
28
Евгеньевка селолық округі Үштерек ауылы
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі Үштерек ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі маңындағы стендтер

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 27 февраля 2014 года N 141/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 марта 2014 года N 3727. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 26 октября 2015 года № 864/10(вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 26.10.2015 № 864/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Бакауов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Жакипов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 27 февраля 2014 года N 141/1
Места для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов
N п/п
Наименование улиц города и населенных пунктов сельских округов
Места размещения агитационных
печатных материалов
1.
город Аксу, улица Ленина
стенд у автобусной остановки в районе магазина "Супермаркет"
2.
город Аксу, улица Карла Маркса
стенд у автобусной остановки в районе станции юных натуралистов
3.
город Аксу, улица Ауэзова
стенд у автобусной остановки в районе магазина "Нива"
4.
город Аксу, на пересечении улиц Астана – Камзина
стенд у автобусной остановки в районе магазина "Дихан"
5.
город Аксу, улица Ауэзова
стенд у автобусной остановки в районе рынка "Достык"
6.
город Аксу, на пересечении улиц Астана – Ауэзова
стенд у автобусной остановки в районе магазина "Радуга"
7.
город Аксу, улица Вокзальная
стенд у здания общественной организации "Отан"
8.
город Аксу, улица Астана
стенд у салона "Азбука связи"
9.
город Аксу, улица Камзина
стенд у магазина "Даулет"
10.
город Аксу, улица Ауэзова
стенд у магазина "Чайка"
11.
город Аксу, улица Энтузиастов
стенд у автобусной остановки
город Аксу, улица Астана
стенд у автобусной остановки
13.
поселок Аксу
стенды у магазина "Юбилейный" и у здания почтового отделения
14.
село Калкаман Калкаманского сельского округ
стенд у стадиона
15.
село Айнаколь Алгабасского сельского округа
стенд у административного здания (бывшее государственное учреждение "Аппарата акима Айнакольского сельского округа")
16.
село Акжол Достыкского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа села Акжол Достыкского сельского округа города Аксу"
17.
село Алгабас Алгабасского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
18.
село Достык Достыкского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа Достыкского сельского округа города Аксу"
19.
село Парамоновка Достыкского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа села Парамоновка Достыкского сельского округа города Аксу"
20.
село Жолкудук Алгабасского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа имени К. Камзина села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу"
21.
село Евгеньевка Евгеньевского сельского округа
стенд по улице Ю. Гагарина, в районе магазина "Юбилейный"
22.
село Путь - Ильича сельского округа имени М. Омарова
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа села Путь - Ильича сельского округа имени М. Омарова города Аксу"
23.
село имени М. Омарова сельского округа имени М.Омарова
стенд у здания государственного учреждения "Жамбылская средняя школа сельского округа имени М. Омарова города Аксу"
24.
село Курколь сельского округа имени М. Омарова
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа имени С. Донентаева села Курколь сельского округа имени М. Омарова города Аксу"
25.
село Кызылжар Кызылжарского сельского округа
стенд у здания культурно-досугового центра села Кызылжар
26.
село Пограничник Достыкского сельского округа
стенд у административного здания (бывшее государственное учреждение "Аппарат акима Пограничного сельского округа")
27.
село Сарышыганак Кызылжарского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа Сарышыганак Кызылжарского сельского округа города Аксу"
28
село Уштерек Евгеньевского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек Евгеньевского сельского округа города Аксу"