Ақсу қаласының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 05 мамырдағы № 336/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 мамырда № 3813 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 430/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 18.05.2016 № 430/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес, әлеуметтік қорғалуға және жұмыс іздестіруде қиыншылықтарды бастан кешіріп жүрген аса мұқтаж мүгедектерге қосымша кепілдіктерді қамтамасыз ету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысандарына қарамастан Ақсу қаласының ұйымдарындағы жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мүгедектерді квота берілген жұмыс орындарына жұмысқа орналастыруға жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Б. Ыбыраев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 05 мая 2014 года № 336/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 мая 2014 года № 3813. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 18 мая 2016 года № 430/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 18.05.2016 № 430/5.
В соответствии подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях обеспечения дополнительных гарантий инвалидам, нуждающимся в социальной защите и испытывающим трудности в поиске работы, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в организациях города Аксу, независимо от форм собственности.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" обеспечить содействие в трудоустройстве инвалидам на квотируемые рабочие места.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Б. Ибраев