2014 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы N 66 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда N 3742 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 23.01.2015 № 26/1-15/77 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2)-тармақшасына сәйкес, халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) елу жастан асқан тұлғалар;
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
4) бірде-бір жұмыскері жоқ отбасынан шыққан жұмыссыз тұлғалар.
2. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік қорғаудың қосымша шараларын іске асыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміМ. Сейтахметов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2014 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 24 февраля 2014 года N 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2014 года N 3742
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2015 № 26/1-15/77).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости целевых групп населения, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2014 год:
1) лица старше пятидесяти лет;
2) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
3) лица длительное время (более одного года) не работающие;
4) безработные лица из семей, не имеющих ни одного работающего.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" осуществлять реализацию дополнительных мер по социальной защите безработных граждан, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким районаМ. Сейтахметов