2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 166/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4266 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 234/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.01.2016 N 234/54 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасыныдағы 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына, Павлодар облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға, соның ішінде 2015 жылға арналған мына көлемдерге сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 2301136 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 268372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6320 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2021839 мың теңге;
2) шығындар – 2307250 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 53191 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелерді өтеу – 65406 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 12240 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің дефициті – -59305 мың теңге;
6) бюджет дефицитын қаржыландыру – 59305.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 09.04.2015 N 186/42 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 10.07.2015 N 196/44 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.09.2015 № 202/48 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.11.2015 № 221/51 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2015 № 227/53 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2015 жылға арналған аудан бюджетті орындаған кезде секвестрге жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізімін 4-қосымшаға сәйкес бекіту.
3. 2015 жылға арналған ауданның аулдық округтері бойынша жергілікті бюджеттік бағдармалар тізімін 5-қосымшаға сәйкес бекіту.

О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 166/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2015 года № 4266. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года N 234/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 08.01.2016 N 234/54.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2301136 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 268372 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4605 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6320 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2021839 тысяч тенге;
2) затраты – 2307250 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53191 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65406 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12240 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -59305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 59305.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.04.2015 N 186/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.07.2015 N 196/44 (вводится в действие с 01.01.2015); от 17.09.2015 № 202/48 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.11.2015 № 221/51 (вводится в действие с 01.01.2015); от 24.12.2015 № 227/53 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
3. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам района на 2015 год согласно приложению 5.

4. 2015 жылға арналған ауданның атқарушы органының резервін 6708 мың теңге сомасында бекіту.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 09.04.2015 N 186/42 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 10.07.2015 N 196/44 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.11.2015 № 221/51 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Азаматтык кызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден каржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айлысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

4. Утвердить на 2015 год резерв исполненительного местного органа района в сумме 6708 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.04.2015 N 186/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.07.2015 N 196/44 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.11.2015 № 221/51 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставоки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Б. Нұрмағамбетов
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық
мәслихаттың 2014 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 166/39 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті (өзгерістермен)

6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Б. Нурмагамбетов
Секретарь маслихата Т. Муканов
Приложение 1
к решению
Актогайского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ 166/39
Бюджет района на 2015 год (с изменениями)

123004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
123005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Харьковка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендердегі абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Басқамыс ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Жалаулы ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Шолақсор ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Разумовка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123004
Поддержка организации дошкольного воспитания и обучения
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в сельской местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, селах, сельских округах
Харьковский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в сельской местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, селах, сельских округах
Баскамыский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123002
Организация в экстерных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, селах, сельских округах
123014
Организация водоснабжения населенных пунктов
Жалаулинский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в сельской местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, селах, сельских округах
Шолаксорский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, селах, сельских округах
Разумовский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 166/39 шешіміне
6-қосымша
2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына трансферттер соммаларын үлестіру
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 09.04.2015 N 186/42 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 10.07.2015 N 196/44 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ п/п
Наименование сельских округов
Сумма (тысяч тенге)
1
"Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

от 24 декабря 2014 года
№ 166/39
Распределение сумм трансфертов органам
местного самоуправления на 2015 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09.04.2015 N 186/42 (вводится в действие с 01.01.2015); в редакции решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 10.07.2015 N 196/44 (вводится в действие с 01.01.2015).
№ п/п
Наименование сельских округов
Сумма (тысяч тенге)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа Актогайского района"