Баянауыл аудандық Мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 137/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы N 146/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда N 3705 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28 шешіміне сәйкес Баянауыл аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық Мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXVII сессия) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 137/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3661 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы N 4 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"3679134" деген сандар "3895319" деген сандармен ауыстырылсын;
"2637483" деген сандар "2853668" деген сандармен ауыстырылсын;
2)тармақшада "3679134" деген сандар "3895319" деген сандармен ауыстырылсын;
3)тармақшада:
"-9074" деген сандар "65932" деген сандармен ауыстырылсын;
"нөлге тең" деген сөздер "75006" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "9074" деген сандар "-65932" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-9074" деген сандар "65932" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Базаров
Аудандық Мәслихаттың хатшысы               Т. Қасен
Баянауыл аудандық Мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс XXIX сессия)
2014 жылғы 3 ақпандағы
N 146/29 шешіміне қосымша
Баянауыл аудандық Мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс XXVII сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
N 137/27 шешіміне 1-қосымша
Баянауыл ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
2014 жыл
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Баянаульского районного Маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года N 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 03 февраля 2014 года N 146/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2014 года N 3705
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVІ (внеочередная) сессия, 5 созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Баянаульский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного Маслихата (внеочередная XXVII сессия V созыва) от 25 декабря 2013 года N 137/27 "О бюджете Баянаульского района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за N 3661, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Баянтау" за N 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3679134" заменить цифрами "3895319";
цифры "2637483" заменить цифрами "2853668";
в подпункте 2) цифры "3679134" заменить цифрами "3895319";
в подпункте 3):
цифры "-9074" заменить цифрами "65932";
слова "равно нулю" заменить цифрами "75006";
в подпункте 5) цифры "9074" заменить цифрами "-65932";
в подпункте 6) цифры "-9074" заменить цифрами "65932";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного Маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М. Базаров
Секретарь районного Маслихата              Т. Касен
Приложение к решению
Баянаульского районного Маслихата
(внеочередная ХХІХ сессия V созыва)
от 3 февраля 2014 года N 146/29
Приложение 1 к решению
Баянаульского районного Маслихата
(внеочередная ХХVІІ сессия V созыва)
от 25 декабря 2013 года N 137/27
Бюджет Баянаульского района на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
2014 год
I. Доходы