Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 150/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 3826 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы N 333/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 31.12.2015 N 333/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 21-бабының 1-тармағына, Қазақтан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерін әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мақсатында, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квоталары:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайызы мөлшерінде;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайызы мөлшерінде;
интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін меншік түріне қарамастан, Ертіс ауданының ұйымдарындағы жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілерге тиісті жолдама беру арқылы квоталанатын жұмыс орындарына қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ертіс ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Пішенбаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 150/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 мая 2014 года № 3826. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года N 333/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 31.12.2015 N 333/9.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты и обеспечения занятости лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест в организациях Иртышского района, независимо от форм собственности.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" обеспечить содействие в трудоустройстве лицам, состоящим на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций на квотируемые рабочие места путем выдачи соответствующих направлений работодателям.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Иртышского района курирующего социальные вопросы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Пшенбаев