Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVIII кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 13 наурыздағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ертіс ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 124-28-5 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 142-31-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 тамызда № 3940 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі N 12-3-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 20.04.2016 N 12-3-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVIII кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 13 наурыздағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ертіс ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 124-28-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 тіркелген, 2014 жылы 19 сәуірдегі "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) (бұдан әрі - Қағидалар) мынадай толықтыру енгізілсін:
Қағидаларға қосымшаның 1-тармағы 5) тармақшаның екінші абзац "ең аз мөлшердегі зейнетақы және жәрдемақы алушы" сөздерінен кейін "және толық емес еңбек өтілімен зейнетақы алушы" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Бакишев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев

О внесении дополнения в решение Иртышского районного маслихата (XXVIII внеочередная сессия, V созыв) от 13 марта 2014 года № 124-28-5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Иртышского района"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 142-31-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 августа 2014 года № 3940. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 20 апреля 2016 года № 12-3-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 20.04.2016 № 12-3-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XXVIII внеочередная сессия, V созыв) № 124-28-5 от 13 марта 2014 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Иртышского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3753, опубликовано 19 апреля 2014 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") (далее – Правила) внести следующее дополнение:
второй абзац подпункта 5) пункта 1 приложения к Правилам после слов "получающие минимальный размер пенсий и пособий" дополнить словами: "и получающие пенсию при неполном стаже работы".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Бакишев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев