Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы (V сайланған XXX сессиясы) № 1/30 "Май ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 17/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қазанда № 4131 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 2/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 16.04.2021 № 2/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 1/30 "Май ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 8 сәуірінде № 3748 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2014 жылғы 12 сәуірдегі № 14 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы аталған шешіммен бекітілген Май ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
6-тармақтың 3) тармақшасындағы "Халықаралық қарттар күні" деген сөздер "Халықаралық қарттар күні" деген сөздермен алмастырылсын;
6-тармақтың 4) тармақшасындағы "Халықаралық мүгедектер күні" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күні" деген сөздермен алмастырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасының бесінші абзацындағы "Халықаралық қарттар күніне" деген сөздер "Халықаралық қарттар күніне" деген сөздермен алмастырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасының алтыншы абзацындағы "Халықаралық мүгедектер күніне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күніне" деген сөздермен алмастырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Майского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 13 марта 2014 года № 1/30 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Майского района"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 29 сентября 2014 года № 17/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 октября 2014 года № 4131. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 16 апреля 2021 года № 2/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 16.04.2021 № 2/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 13 марта 2014 года № 1/30 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Майского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2014 года за № 3748, опубликованное в районной газете "Шамшырак" 12 апреля 2014 года № 14), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления
размеров и определения перечня отдельных категорий
нуждающихся граждан Майского района, утвержденных указанным решением:
в подпункте 3) пункта 6 слова "Международный день престарелых" заменить словами "Международный День пожилых людей";
в подпункте 4) пункта 6 слова "Международный день инвалидов" заменить словами "День инвалидов Республики Казахстан";
в абзаце пять подпункта 1) пункта 9 слова "к Международному дню престарелых людей" заменить словами "к Международному Дню пожилых людей";
в абзаце шесть подпункта 1) пункта 9 слова "к Международному дню инвалида" заменить словами "ко Дню инвалидов Республики Казахстан";

9-тармақтың 2) тармақшасының үшінші абзацында "осы Қағиданың 8-тармақтың 7) тармақшасының екінші абзацында (тек қана 1, 2 топтағы мүгедектер) көрсетілген санаттарға" деген сөздерден кейін "2014 жылға біржолғы әлеуметтік көмек" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың 2) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағиданың 8-тармақтың 2), 3), 4), 5), 7) (тек қана 18 жасқа дейінгі мүгедек балалар, 1 топтағы мүгедектер) тармақшаларында көрсетілген санаттарға тұрғын үйіне жөндеу және абаттандыру жұмыстарын жүргізу үшін 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткішке дейін (аудандық арнайы комиссияның шешімі бойынша);";
10-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацында "осы Қағиданың 8-тармақтың 7) тармақшасындағы екінші (тек қана 3 топтағы мүгедектер) абзацында көрсетілген санаттарға" деген сөздерден кейін "2014 жылға біржолғы әлеуметтік көмек" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақтың 1) тармақшасының жетінші абзацында "осы Қағиданың 8-тармақтың 9) тармақшасының бесінші, алтыншы абзацтарында көрсетілген санаттарға" деген сөздерден кейін "2014 жылға біржолғы әлеуметтік көмек" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағиданың 8-тармақтың 9) тармақшасының сегізінші абзацында көрсетілген санаттарға тұрғын үйіне жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткішке дейін (аудандық арнайы комиссияның шешімі бойынша);".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі депутаттық тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
А. Жетыбаева
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ғ. Арынов

в абзаце третьем подпункта 2) пункта 9 после слов "для категорий, указанных в абзаце втором (только инвалиды 1, 2 группы) подпункта 7) пункта 8 настоящих Правил" дополнить словами "единовременная социальная помощь на 2014 год";
подпункт 2) пункта 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"для категорий, указанных в подпунктах 2), 3), 4), 5), 7) (только дети инвалиды до 18 лет, инвалиды 1 группы) пункта 8 настоящих Правил на ремонт и благоустройство жилого помещения до 60 (шестидесяти) месячных расчетных показателя (по решению специальной районной комиссии);";
в абзаце втором подпункта 1) пункта 10 после слов "для категорий, указанной в абзаце втором (только инвалиды 3 группы) подпункта 7) пункта 8 настоящих Правил" дополнить словами "единовременная социальная помощь на 2014 год";
в абзаце седьмом подпункта 1) пункта 10 после слов "для категорий, указанных в абзацах пятом, шестом подпункта 9) пункта 8 настоящих Правил" дополнить словами "единовременная социальная помощь на 2014 год";
подпункт 1) пункта 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"для категорий, указанных в абзаце восемь подпункта 9) пункта 8 настоящих Правил на ремонт жилого помещения до 60 (шестидесяти) месячных расчетных показателя (по решению специальной комиссии);".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-культурного развития и по защите законных прав и интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Жетыбаева
Секретарь районного
маслихата
Г. Арынов