Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 28 кезекті сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" N 28/189 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы N 30/225 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда N 3733 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 28 кезекті сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" N 28/189 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3667 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 5, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің N 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
2) тармақшасында "2 483 361" деген сандар "2 517 961" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"145 564" деген сандар "148 161" деген сандармен ауыстырылсын;
"153 426" деген сандар "156 023" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-145 564" деген сандар "-182 761" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "145 564" деген сандар "182 761" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармағында "9 000" деген сандар "9 800" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жартыбаев
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (28 очередная сессия, 5 созыв) от 25 декабря 2013 года "О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" N 28/189
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27 февраля 2014 года N 30/225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2014 года N 3733
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (28 очередная сессия, 5 созыв) от 25 декабря 2013 года "О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" N 28/189 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3667, опубликованное от 30 января 2014 года в районной газете "Заман тынысы" N 5, опубликованное от 30 января 2014 года в районной газете "Нива" N 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "2 483 361" заменить цифрами "2 517 961";
в подпункте 3):
цифры "145 564" заменить цифрами "148 161";
цифры "153 426" заменить цифрами "156 023";
в подпункте 5) цифры "- 145 564" заменить цифрами "- 182 761";
в подпункте 6) цифры "145 564" заменить цифрами "182 761";
в пункте 2 цифры "9 000" заменить цифрами "9 800";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        С. Джартыбаев
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

16 275
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 202
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 296
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 145
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 989
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
600
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
116 274
2
Әлеуметтік көмек
100 327
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 943
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12 943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 384
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15 144
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 382
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 049
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 611
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 600
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 400
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 198
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 947
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 947
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 247
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
62 904
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 823
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
293
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

16 275
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 202
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 296
012
Капитальные расходы государственного органа
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 145
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 989
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
600
037
Строительство и реконструкция объектов образования
600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
116 274
2
Социальная помощь
100 327
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 943
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 384
002
Программа занятости
15 144
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 382
005
Государственная адресная социальная помощь
2 049
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 611
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 600
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 400
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 198
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 947
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 947
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 247
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
62 904
1
Жилищное хозяйство
23 823
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
293
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020