V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының "Алматы қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 175 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІV сессиясының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 205 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 наурызда N 1023 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 347 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 23.07.2015 № 347 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 175 «Алматы қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы» шешіміне (мемлекеттік нормативтік-құқықтық актілерін тіркеу Тізілімінде № 1004 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтарда «Алматы Ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Алматы қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
3 бөлімдегі 23 тармақтың екінші абзацындағы:
«20» және «21» сандары «19» және «20» сандарымен ауыстырылсын.
2.-Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы И.,Лиге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю.,Ильинге (келісім бойынша) жүктелсін.
3..Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.-Мұқашев нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4.-Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXІV сессиясының төрағасы                      Қ. Шалабаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                           Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің орынбасары                    Ю. Ильин
Алматы қалалық Жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының басшысы                                Ә. Құлмаханов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы                                А. Қасымова

О внесении изменения в решение ХІХ сессии маслихата города Алматы V созыва от 12 сентября 2013 года № 175 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Алматы"
Решение ХХIV сессии маслихата города Алматы V созыва от 18 февраля 2014 года N 205. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 марта 2014 года за N 1023. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 347
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 347 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 «Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІХ-ой сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 сентября 2013 года № 175 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1004, опубликовано 22 октября 2013 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Алматы, утвержденных указанным решением:
в абзаце втором пункта 23 раздела 3:
цифры «20» и «21» заменить цифрами «19» и «20».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Алматы И. Ли и заместителя акима города Ю. Ильина (по согласованию).
3. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXIV-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва                          К. Шалабаев
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва            Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы            Ю. Ильин
Руководитель Управления
занятости и социальных программ
города Алматы                              А. Кульмаханов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы               А. Касымова