Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласындағы дене шынықтыру және спорт саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 2/221 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 4/836 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қарашада № 1095 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 3/476 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 30.07.2015 № 3/476 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы», 2014 жылғы 3 шілдедегі «Дене шынықтыру және спорт туралы» Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» бұйрығын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласындағы дене шынықтыру және спорт саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 2/221 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 1035 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2014 жылғы 1 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының кіріспесіндегі:
«1999 жылғы 2 желтоқсандағы «Дене шынықтыру және спорт туралы» сөздері мен сандары «2014 жылғы 3 шілдедегі «Дене шынықтыру және спорт туралы» сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген «Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 14 тармақпен толықтырылсын:
«14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 7 апреля 2014 года № 2/221 "Об утверждении регламента государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, оказываемой в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 9 октября 2014 года № 4/836. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 3 ноября 2014 года № 1095. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30 июля 2015 года N 3/476
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30.07.2015 N 3/476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», от 3 июля 2014 года «О физической культуре и спорте» и руководствуясь приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 7 апреля 2014 года № 2/221 «Об утверждении регламента государственной услуги в сфере физической культуры и спорта, оказываемой в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1035 от 24 апреля 2014 года, опубликовано 1 мая 2014 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления:
слова и цифры «от 2 декабря 1999 года «О физической культуре и спорте» заменить словами и цифрами «от 3 июля 2014 года «О физической культуре и спорте»;
Регламент государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложением 3, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 9 қазандағы
№ 4/836 қаулысына қосымша
«Спорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi cпорттық разрядтары
мен санаттарын беру»
мемлекеттік қызмет
регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру»
ҚФБ - құрылымдық - функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) және халыққа қызмет көрсету орталықтарының өзара іс-қимылы.

2. Управлению физической культуры и спорта города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 9 октября 2014 года № 4/836
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Присвоение спортивных
разрядов и категорий: кандидат
в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации первой
категории, инструктор -
спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации
первой категории, судья по
спорту первой категории»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории»
СФЕ – структурно-функциональная структура: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя и ЦОН