"Денсаулық сақтау саласында медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2014 жылғы 26 наурыздағы № 155 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 324 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 30 желтоқсанда № 10047 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз

О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 155 "О размещении государственного образовательного заказа по повышению квалификации и переподготовке медицинских и фармацевтических кадров в области здравоохранения на 2014 год"
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 324. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2014 года № 10047
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.4

«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» 2009 жылы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
«Денсаулық сақтау саласында медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2014 жылғы 26 наурыздағы № 155 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9308 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 сәуірдегі «Әділет» нормативтік-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрыққа қосымшадағы

В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 155 «О размещении государственного образовательного заказа по повышению квалификации и переподготовке медицинских и фармацевтических кадров в области здравоохранения на 2014 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9308, опубликованный 15 апреля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения и дополнения:
в приложении к настоящему приказу

3301
6874
45-жол мынадай мазмұнымен толықтырылсын:
«
45.
Қазақ онкология және радиология ғылыми- зерттеу институты
183
183
».
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» нормативтік-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберуді;

3301
6874
»;
дополнить строкой 45 следующего содержания:
«
45.
Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии
183
183
».
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму бірінші вице-министрі С.З.Қайырбековаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 8 сәуірден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрі                                      Т.Дүйсенова

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить первого вице-министра Каирбекову С.З.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 8 апреля 2014 года.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова