Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы N 60 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде N 2681 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік қызметтер көрсету туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер бекітілсін:
1) "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті;
2) "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Ескендіров
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
14 наурыздағы № 60 қаулысымен
бекітілді
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру осы регламенттің 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі кейіннен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсыну не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызмет көрсетушінің (қызметкерлерінің) құрылымдық бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасау тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің басталу негізі – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне мыналарды ұсыну болып табылады:
іс жүзінде өнім өткізуге субсидиялар алу үшін:

Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 марта 2014 года N 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 апреля 2014 года N 2681. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства";
2) регламент государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Ескендиров
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 14 марта 2014 года № 60
Регламент государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" оказывается местными исполнительными органами Северо-Казахстанской области, районов и города областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление в канцелярию услугодателя:
для получения субсидий за фактическую реализацию продукции:

1) осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінімдер мен құжаттар топтамасын;
құс фабрикалары өтінімдерін "Қазақстанның құс өсірушілері одағы" заңды тұлғалар бірлестігімен келіскеннен кейін ұсынады;
жемшөптердің құнын арзандатуға бюджеттік субсидиялар алу үшін:
2) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінімдер мен құжаттар топтамасын;
Көрсетілетін қызметті алушылар түзетілген немесе толықтырылған өтінімді қайта енгізуге құқылы.
Көрсетілетін қызметті беруші олар бойынша субсидиялар алу үшін негіздер пайда болған сәттен бастап үш айдан артық емес уақыт өткен өтінімдерді қабылдайды.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына мынадай рәсімдер (іс-әрекеттер) кіреді:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінім мен құжаттар топтамасын он бес минуттан аспайтын уақыт ішінде қабылдайды.
Күн және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді.
Көрсетілетін қызметті алушының өтінімі мен құжаттар топтамасын осы регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген тиісті ауданның, облыстың маңызы бар қаланың бөліміне (бұдан әрі - бөлім) жібереді.
2) Бөлім қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінімін өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 2-тарауына сәйкес өтінім алған сәттен бастап бес жұмыс күн ішінде құжаттар топтамасын және көрсетілетін қызметті алушыны өлшемдер мен талаптарына, шарттарына сәйкестігін тексереді. Мына жағдайларда көрсетілген мерзім ішінде көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына барады:
жеке бағыт бойынша алғаш өтінім бергенде;
өндіріс деңгейін арттырғанда;
жеке бағыт бойынша мәлімделген көлем өткен айдағы өтінімнен жиырма пайыздан артық асқанда.
Құжаттар топтамасы толық ұсынылмаған немесе өлшемдер мен талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, бөлім ұсынылған құжаттарды көрсетілген қызметті алушыға қайтару себебін көрсетіп, дереу қайтарады. Көрсетілген қызметті алушы түзетілген немесе толықтырылған өтінімді қайта беруге құқылы. Ұсынылған құжаттар талаптарға сәйкес келген және өтінімді қабылдамау негіздері болмаған жағдайда, бөлім екі жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ресми сайттарындағы заңды тұлғалардың дерекқорында, "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" жүйесінде (бұдан әрі – АШЖБ) малдарды тіркеу туралы көрсетілген қызметті алушымен ұсынған өтінімінде деректерді тексереді.
Көрсетілген қызметті алушының белгілі бір деңгейдегі сәйкестігін анықтап, аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі бекітетін бюджеттік субсидия алушылардың жиынтық актін жасайды және өтінімдер болған жағдайда екі аптада кемінде бір рет "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – басқарма) ұсынады.
Бөлім бес жұмыс күн ішінде Басқармаға түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні қайта ұсынады, ал мүмкін болмаған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға қайтару себептерін көрсетіп, өтінімді қайтарады.

1) заявки и пакет документов по форме согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
птицефабрики предоставляют заявки после согласования с объединением юридических лиц "Союз птицеводов Казахстана";
для получения бюджетных субсидий на удешевление стоимости кормов:
2) заявки и пакет документов по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
Услугополучатель вправе повторно вносить исправленную или дополненную заявку.
Услугодатель принимает заявку, по которой с момента возникновения оснований для получения субсидий прошло не более трех месяцев.
5. В состав процесса оказания государственной услуги, входят следующие процедуры (действия):
1) работник канцелярии услугодателя принимает заявку и пакет документов.
Выдает талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку не более пятнадцати минут.
Направляет заявку и пакет документов услугополучателя в отдел соответствующего района, города областного значения (далее - отдел), указанный в приложении 4 к настоящему регламенту.
2) Работник отдела регистрирует заявку и пакет документов услугополучателей в журнале регистрации заявок. В течение пяти рабочих дней с момента получения заявки проверяет пакет документов на предмет соответствия критериям и требованиям, соблюдения условий выплаты субсидий, в соответствии с главой 2 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства". В течение указанного срока осуществляет выезд на место деятельности услугополучателя в случаях:
подачи заявки на получение субсидий по отдельному направлению впервые;
повышения заявленного уровня субсидирования в сравнении с заявкой на получение субсидий прошлого месяца;
превышения заявленных объемов по отдельному направлению от заявки прошлого месяца более чем на двадцать процентов.
В случае представления неполного пакета документов или несоответствия критериям и требованиям, отдел в течении двух рабочих дней возвращает представленные документы услугополучателю с указанием причин возврата. Услугополучатель вправе повторно вносить исправленную или дополненную заявку. В случаях соответствия представленных документов требованиям и отсутствия оснований для отклонения заявок отдел в течение двух рабочих дней проверяет данные, представленные услугополучателем в заявке в базе данных юридических лиц на официальных сайтах Министерства юстиции Республики Казахстан, Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, системе "Идентификация сельскохозяйственных животных" (далее – ИСЖ) о регистрации поголовья животных.
Определяет соответствие услугополучателя определенному уровню и составляет сводный акт получателей бюджетных субсидий, утверждаемый акимом района, города областного значения и представляет в государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" (далее - управление) не реже одного раза в две недели в случае наличия заявок.
В случае возврата отдел в течение пяти рабочих дней повторно вносит в Управление исправленный и дополненный сводный акт, а в случае невозможности – в течении пяти рабочих дней возвращает заявку услугополучателю с указанием причин возврата.

3) Басқарма басшысы ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін тіркеу журналына тіркеп, үш жұмыс күн ішінде бөлімдер ұсынған жиынтық актілер "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 2-тарауына сәйкес көрсетілетін қызметті алушылардың өлшемдер мен талаптарға, шарттарға сәйкес келуін қарайды.
Сәйкес келмеген жағдайда Басқарма оларды тіркеген күннен бастап үш жұмыс күннен кешіктірмей, аудандар ұсынылған жиынтық актілерді бөлімге пысықтауға қайтарады;
Басқарма басшысы аудандар, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актілерді Солтүстік Қазақстан облыстық мал шаруашылығын субсидиялау мәселесі жөніндегі облыс комиссияның (бұдан әрі - Комиссия) қарауына жібереді.
4) Комиссия отырыс қорытындысы бойынша көрсетілетін қызметті алушыларға тиесілі субсидиялар көлемін көрсетіп, облыс бойынша жиынтық акт жасайды. Комиссия төрағасы үш жұмыс күн ішінде облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді.
5) Басқарма қызметкері аумақтық қазынашылық бөлімшеге үш жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шотына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін төлем шоттары тізілімін ұсынады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдер (іс-әрекеттер) нәтижесі, мынадай рәсімнің (іс-әрекеттің) орындалуының басталуы негізі болады:
1) өтінімді құжаттар топтамасымен қабылдау, өтінім мен құжаттар топтамасын бөлімге (кеңсе қызметкеріне) тапсыру туралы тіркеу;
2) ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін, өтінім мен құжаттар топтамасын пысықтауға (бөлім қызметкеріне) қайтару;
3) ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін журналда (басқарма) тіркеу туралы белгілеу немесе ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін пысықтауға (басқарма қызметкеріне) қайтару;
4) облыс бойынша жиынтық актіні бекіту және оны Басқармаға тапсыру (Комиссия);
5) төлем есепшоттарының тізілімі және оны аумақтық қазынашылық бөлімшесіне (басқарма қызметкері) тапсыру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызмет көрсетушінің (қызметкерлерінің) құрылымдық бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасау тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне көрсетілетін қызметті берушінің мынадай құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:

3) Работник управления регистрирует сводный акт района, города областного значения в соответствующем журнале регистрации, в течение трех рабочих дней рассматривает представленные отделами сводные акты на предмет соответствия услугополучателей критериям, требованиям и условиям в соответствии с главой 2 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства". В случае несоответствия, Управление не позднее трех рабочих дней со дня их регистрации возвращает представленные сводные акты по районам в отдел на доработку.
Работник управления в течение трех рабочих дней с момента регистрации направляет сводные акты по району, городу областного значения на рассмотрение областной комиссии по вопросам субсидирования животноводства (далее - Комиссия).
4) Комиссия по итогам заседания составляет сводный акт по области с указанием объемов причитающихся субсидий услугополучателями. Председатель Комиссии в течение трех рабочих дней утверждает сводный акт по области.
5) Работник управления представляет в течение трех рабочих дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация о принятии заявки с пакетом документов и передача заявки и пакета документов в отдел (канцелярия);
2) сводный акт по району, городу областного значения, возврат заявки и пакета документов на доработку и направление сводного акта по району, городу областного значения в управление, либо возврат заявки и пакета документов на доработку (отдел);
3) отметка о регистрации сводного акта района, города областного значения в журнале и передача его в Комиссию (управление);
4) утверждение сводного акта по области и передача его в управление (Комиссия);
5) реестр счетов к оплате и передача его в территориальное подразделение казначейства (управление).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) бөлім қызметкері;
3) басқарма қызметкері;
4) Комиссия;
6) аумақтық қазынашылық бөлімше.
8. Әр рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің өтінімі мен құжаттар топтамасын қабылдау, талон беру (кеңсе қызметкеріне) – отыз минут;
2) өтінім мен құжаттар топтамасын тіркеу, құжаттар топтамасының және көрсетілетін қызметті алушының Қағида талаптарына сәйкестігін тексеру, ал заңды тұлғалардың (бөлім қызметкері) дерекқорында көрсетілетін қызметті алушының деректерін тексеру – бес жұмыс күн;
3) өлшемдер мен талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, өтінімді құжаттар топтамасымен бірге қайтару (бөлім) – екі жұмыс күн;
4) бюджеттік субсидияларды алушылардың аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі бекітетін жиынтық актін жасап, басқармаға ұсыну (бөлім қызметкері) - екі аптада кемінде бір рет;
5) аудан, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актін тіркеу, оларды қарау, оны Комиссияға жіберу (басқарма қызметкері) – үш жұмыс күн, жиынтық акті сәйкес келмеген жағдайда пысықтауға қайтару – үш жұмыс күн, облыс бойынша жиынтық акт жасап, оны Комиссия төрағасына ұсыну;
6) облыс бойынша жиынтық актті бекіту (Комиссия төрағасы) – үш жұмыс күн;
7) аумақтық қазынашылық бөлімшеге көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шотына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін төлем есепшоттар тізбесін ұсыну (басқарма) - үш жұмыс күн.
Рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.09.2014 N 347 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі).
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін облыстың, аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының мекенжайлары
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды
мекенжайы
Байланыс
телефоны
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі,
58
8-7152-46-36-35
Петропавл қаласының әкімдігі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23

1) работник канцелярии услугодателя;
2) работник отдела;
3) работник управления;
4) Комиссия;
5) территориальное подразделение казначейства.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием заявки и пакета документов услугодателя, выдача талона (работник канцелярии) - пятнадцать минут;
2) регистрация заявки и пакета документов, проверка пакета документов на соответствие критериям и требованиям, условиям, проверка данных услугополучателя в базе данных юридических лиц (работник отдела) – пять рабочих дней;
3) в случае несоответствия критериям и требованиям, условиям возврат заявки с пакетом документов (работник отдела) – два рабочих дня;
4) составление сводного акта получателей бюджетных субсидий, утверждаемый акимом района, города областного значения и представление в управление (работник отдела) - не реже одного раза в две недели;
5) регистрация сводного акта района, города областного значения, его рассмотрение, направление в Комиссию (работник управления) – три рабочих дней, в случае несоответствия возврат сводного акта на доработку – три рабочих дня, составление сводного акта по области и его представление председателю Комиссии;
6) утверждение сводного акта по области (председатель Комиссии) – три рабочих дня;
7) предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей (работник управления) - три рабочих дня.
Описание последовательности процедур (действий) отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.09.2014 N 347 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту "Субсидирование
повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
Адреса местных исполнительных органов области, районов и города областного значения оказывающих государственную услугу
Наименование
уполномоченных органов
Юридический
адрес
Контактный
телефон
Акимат Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58
8(7152) 46-36-35
Акимат города Петропавловска
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23.

8 -7152-46-92-31,
46-23-93
Мамлют ауданы Мамлют қаласының әкімдігі
Мамлют ауданы, Мамлют қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 10-1
8-715-41-21-1-03
Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының әкімдігі
М. Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Пушкин көшесі, 16
8-715-31- 2-14-46
Тайынша ауданы Тайынша қаласының әкімдігі
Тайынша ауданы Тайынша қаласы, Центральный көшесі, 2
8-715-36-22-6-05
Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының әкімдігі
Шал ақын ауданы
Сергеевка қаласы
Победа көшесі, 9
8-715-34-2-19-21
Айыртау ауданының әкімдігі
Айыртау ауданы,
Саумалкөл ауылы,
Ш. Уәлиханов көшесі,
44
8 (71533) 2-11-02,
2-16-66, факс: 2-11-02,
2-16-66
Ақжар ауданының әкімдігі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы,
Целинная көшесі, 15
8 (71546) 2-14-41,
2-12-67, факс:
2-11-24,2-17-98
Аққайың ауданының әкімдігі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы,
Народная көшесі, 50
8 (71532) 2-12-64,
факс: 2-12-77,2-11-75
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл ауданы, Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 20
8 (71543) 2-15-01,
2-11-67, факс: 2-15-01,
2-11-65
Жамбыл ауданының әкімдігі
Жамбыл ауданы, Преснов ауылы,
Дружба көшесі, 10
8 (71544) 2-12-32,
2-12-06, факс: 2-12-33,
2-15-62
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі
М. Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, 56
8 (71531) 2-15-57,
2-00-10, факс: 2-01-26,
2-13-88
Қызылжар ауданының әкімдігі
Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Гагарин көшесі, 11
8 (71538) 2-12-01,
2-11-70, факс: 2-12-01,
2-29-06
Мамлют ауданының әкімдігі
Мамлют ауданы, Мамлют қаласы,
С. Мұқанов көшесі, 12
8 (71541) 2-15-90,
2-19-75, факс: 2-17-88,
2-19-75
Ғабит Мүсірепов атынд. ауданның әкімдігі
Ғ. Мүсірепов атынд. аудан,
Новоишимское ауылы,
Абылай хан көшесі, 28
8 (71535) 2-13-07,
2-16-36, факс: 2-11-48,
2-13-71
Тайынша ауданының әкімдігі
Тайынша ауданы,
Тайынша қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 197
8 (71536) 2-16-65,
2-14-70, факс: 2-16-65,
2-11-54
Тимирязев ауданының әкімдігі
Тимирязев ауданы,
Тимирязев ауылы,
Ш. Уәлиханов көшесі,
1
8 (71537) 2-00-03,
2-15-33, факс 2-00-03,
2-14-74
Уәлиханов ауданының әкімдігі
Уәлиханов ауданы,
Кішкенекөл ауылы,
Ш. Уәлиханов көшесі,
85
8 (71542) 2-12-44,
2-18-21, факс: 2-17-84,
2-12-71
Шал ақын ауданының әкімдігі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы,
Победа көшесі, 35
8 (71534) 2-12-41,
2-03-84, факс: 2-12-48,
2-07-16
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
_________________________облысы
_________________________ ауданы
__________________________бөлімі
Субсидиялар алуға арналған өтінім
1. Тауар өндіруші: __________________________________________________________
(тауар өндірушінің атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
____________________________
(жеке /заңды тұлға үшін)

8 -7152-46-92-31,
46-23-93
Акимат Айыртауского
района
Айыртауский
район, село Саумалколь,
улица Шокана Уалиханова,
44.
8 (71533) 2-11-02,
2-16-66, факс: 2-11-02,
2-16-66
Акимат Акжарского
района
Акжарский
район, село Талшик,
улица Целинная, 15.
8 (71546) 2-14-41,
2-12-67, факс:
2-11-24,2-17-98
Акимат Аккайынского
района
Аккайынский
район, село Смирново,
улица Народная, 50.
8 (71532) 2-12-64,
факс: 2-12-77,2-11-75
Акимат Есильского
района
Есильский
район, село Явленка,
улица Ленина, 20.
8 (71543) 2-15-01,
2-11-67, факс: 2-15-01,
2-11-65
Акимат Жамбылского района
Жамбылский
район, село Пресновка,
улица Дружбы, 10.
8 (71544) 2-12-32,
2-12-06, факс: 2-12-33,
2-15-62
Акимат района Магжана Жумабаева
район Магжана.
Жумабаева,
город Булаево, улица
Юбилейная, 56.
8 (71531) 2-15-57,
2-00-10, факс: 2-01-26,
2-13-88
Акимат Кызылжарского района
Кызылжарский район,
аул Бесколь, улица
Гагарина, 11.
8 (71538) 2-12-01,
2-11-70, факс: 2-12-01,
2-29-06
Акимат Мамлютского
района
Мамлютский
район, город Мамлютка,
улица Сабита Муканова, 12.
8 (71541) 2-15-90,
2-19-75, факс: 2-17-88,
2-19-75
Акимат района имени Габита Мусрепова
район имени
Габита Мусрепова,
село Новоишимское, улица Абылайхана, 28.
8 (71535) 2-13-07,
2-16-36, факс: 2-11-48,
2-13-71
Акимат Тайыншинского
района
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Конституции
Казахстана, 197.
8 (71536) 2-16-65,
2-14-70, факс: 2-16-65,
2-11-54
Акимат Тимирязевского района
Тимирязевский
район, село Тимирязево,
улица Шокана Уалиханова, 1.
8 (71537) 2-00-03,
2-15-33, факс 2-00-03,
2-14-74
Акимат Уалихановского района
Уалихановский район,
село Кишкенеколь,
улица Уалиханова, 85.
8 (71542) 2-12-44,
2-18-21, факс: 2-17-84,
2-12-71
Акимат района Шал акына
район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35.
8 (71534) 2-12-41,
2-03-84, факс: 2-12-48,
2-07-16
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
Отдел _________________________
________________________ района
_______________________ области
Заявка на получение субсидий
1.Товаропроизводитель: __________________________________________________________
(наименование товаропроизводителя)
2. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер ____________________________ (для физического / юридического лица)

3. Тауар өндірушінің мекенжайы:
__________________________________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (болса)
________________________________________________________
. Сатылған көлемі (керегін толтыру):
Өнім түрі
Сою/өң-
деу жөніндегі кәсіпо-
рынның есептік нөмірі
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі
Дең-
гейі
Өл-
шем бір-
лігі
Өндіріл-
ген және сатылған көлемі, бірлік
Бір бірлік үшін субсидиялар нормативі, теңге
Субсидиялардың жиы-
ны, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Сиыр еті
килограмм
Қой еті
килограмм
Жылқы еті
килограмм
Шошқа еті
килограмм
1
2
3
4
5
6
7
8
Құс еті
килограмм
Күркетауық еті
килограмм
Жұмыртқа
дана
Сүт
килограмм
Қымыз
килограмм
Шұбат
килограмм
Биязы жүн
килограмм
Өтінімге мыналар қоса беріледі:
1) өнімді сатқанын және сатып алушының өнімді 100% төлегенін растайтын құжаттар;
2) сиыр етін сатқан кезде Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру дерекқорынан сатылған немесе сойылған малдардың тіркеуден шығарылғаны туралы үзінді көшірме;
3) көрсетілетін қызметті алушыға тиесілі емес кәсіпорынның қызметтерін пайдаланған кезде малдарды сою және бастапқы өңдеу жөніндегі көрсетілген қызметтерді растайтын құжаттардың (шарт, шот-фактура, төлем құжаты) көшірмелері;
4) өнімді сатуға арналған тауар-көліктік жүкқұжаттар тізілімі, өнімді жеке меншік қайта өңдеу кәсіпорындарына немесе цехтарға берген жағдайда өнімнің жүкқұжат көшірмелері;
5) банктен банктік есепшоттың болуы туралы анықтама.
Кәсіпорын басшысы _______________________________ 20__жылғы "__"____
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы, мөрі)
"Растаймын"
Бөлім бастығы________________________облысы _________________ ауданы
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, мөрі)
Құс фабрикалары өтінім берген кезде келісіледі
"Келісілді"
"Қазақстан құс өсірушілер Одағы" жеке және заңды тұлғалар бірлестігі
_______________________________________ 20____ жылғы "____ " _______
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы, мөрі)
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
_________________________облысы
_________________________ ауданы
__________________________бөлімі
Субсидиялар алуға арналған өтінім
Ірі қара малдың аналық басын азықтандыру үшін пайдаланылатын шырынды және кесек азықтың құнын арзандату
1. Тауар өндіруші: __________________________________________________________
(тауар өндірушінің атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ____________________________
(жеке /заңды тұлға үшін)

3. Адрес товаропроизводителя:___________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ______________________
. Реализованный объем (заполнить нужное):
Вид продукции
Учет-
ный номер предп-
риятия по убою/ переработке
Покупа-
тель про-
дукции, бизнес идентифи-
кационный номер
Уровень
Единица изме-
рения
Произ-
веден-
ный и реали-
зован-
ный объем, единиц
Норма-
тив субси-
дий за едини-
цу, тенге
Итого
субсидий,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Говядина
килограмм
Баранина
килограмм
Конина
килограмм
Свинина
килограмм
1
2
3
4
5
6
7
8
Мясо птицы
килограмм
Мясо индейки
килограмм
Яйцо
штук
Молоко
килограмм
Кумыс
килограмм
Шубат
килограмм
Шерсть (тонкая)
килограмм
К заявке прилагаются:
1) по одной копии документов, подтверждающие реализацию продукции и 100% оплату продукции покупателем;
2) выписку из базы данных по идентификации сельскохозяйственных животных Республики Казахстан о выбытии реализованных и забитых животных при реализации говядины;
3) копию документов, подтверждающих оказанные услуги по убою животных и первичной переработке (договор, счет-фактуру, платежный документ) при использовании услуг предприятия, не принадлежащего товаропроизводителю;
4) реестр товарно-транспортных накладных на реализацию продукции, по одной копии накладных на продукцию в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха;
5) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ____________________________ "____" _______ 20____ год (фамилия, имя, отчество (при наличии) подпись, печать)
"Подтверждаю"
Начальник Отдела ______________________ __________________________района ___________________области ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
Согласовывается в случае подачи заявки птицефабриками
"Согласовано"
Объединение физических и юридических лиц "Союз птицеводов Казахстана"
_________________________________ "____ " _______ 20____ год
(фамилия, имя, отчество (при наличии) подпись, печать)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
Отдел _________________________
________________________ района
_______________________ области
Заявка
на получение субсидий
На удешевление стоимости сочных и грубых кормов, используемых для кормления маточного поголовья крупного рогатого скота
1.Товаропроизводитель: _______________________________________________________
(наименование товаропроизводителя)
2. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
____________________________________________________________________
(для физического /юридического лица)

3. Тауар өндірушінің мекенжайы:
__________________________________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (болған кезде)
________________________________________________________
5. Аналық мал басы саны _________________________бас
. Иелігінде азықтарды өндіруге арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлердің болуы: егістік______________гектар, шабындықтар мен жайылымдар _______________гектар.
7. Азықтарды сатып алу шартының болуы: сүрлем пішендеме___________тонна, пішен________тонна.
Өтінімге мыналар қоса беріледі:
1) селекциялық және асылдандыру жұмысының бірыңғай ақпараттық базасынан үзінді көшірме;
2) заңды тұлға нысанындағы тауар өндірушілер үшін есеп көшірмесі немесе 24-аш статистикалық есептілік нысанынан үзінді;
3) шаруа қожалықтары (фермерлік шаруашылықтар) үшін – сиыр басы санын растау үшін шаруашылық кітабынан үзінді көшірме;
4) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге берілген мемлекеттік актінің көшірмесі;
5) банктен банктік есепшоттың болуы туралы анықтама.
Кәсіпорын басшысы _______________________________ 20__жылғы "__"____
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы, мөрі)
"Растаймын"
Бөлім бастығы________________________облысы _________________ ауданы
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы, мөрі)
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Аудан және облыстық маңызы бар қала бөлімдерінің тізбесі
Рет
Атауы
Заңды мекенжайы, электрондық почта адресі
Телефон нөмірлері
1.
Солтүстік Қазақстан облысы "Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституцисы көшесі, 23.
pred.gor@sko.kz

3. Адрес товаропроизводителя: ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
4.Учетный номер хозяйства (при наличии)________________________________________
5. Наличие маточного поголовья _________________________голов
. Имеется во владении земель сельскохозяйственного назначения для производства кормов: пашни______________гектар, сенокосы и пастбища _______________гектар.
7. Имеется договор на покупку кормов: силос/сенаж___________тонн, сено________тонн.
К заявке прилагаются:
1) выписка из единой информационной базы селекционной и племенной работы;
2) для товаропроизводителей в форме юридических лиц - копия отчета или выписка из формы 24-с/х статистической отчетности;
3) для крестьянских (фермерских) хозяйств – выписка из похозяйственной книги для подтверждения наличия численности поголовья коров;
4) копия государственного акта на землю сельскохозяйственного назначения;
5) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________________ "___" _______ 20____ год
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
"Подтверждаю"
Начальник Отдела ________________________ ________________района _____________________________ области ____________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
Перечень отделов районов и города областного значения
п/
п
Наименование
Юридический адрес, адрес электронной
почты
Номера телефонов
1.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска" Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23.
pred.gor@sko.kz

8(7152)
46-92-31,
46-23-93
2.
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы,
Саумалкөл ауылы,
Д. Сыздықов көшесі, 4.
аirtauosh@mail.ru
8 (71533)
2-19-71
3.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы,
Талшық ауылы,
Целинная көшесі, 13.
celhoz_2009@mail.ru
8 (71546)
2-12-87,
2-12-67
4.
"Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы,
Смирнов ауылы,
Народная көшесі, 37.
akksh@mail.ru
8 (71532)

8(7152)
46-92-31,
46-23-93
2.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Айыртауского района Северо-Казахстанской
области"
Айыртауский район,
село Саумалколь,
улица Сыздыкова, 4.
аirtauosh@mail.ru
8 (71533)
2-19-71
4.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Акжарского района Северо-Казахстанской
области"
Акжарский район,
село Талшык,
улица Целинная, 13.
celhoz_2009@mail.ru
8 (71546)
2-12-87, 2-12-67
5.
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел сельского
хозяйства и ветеринарии"
Аккайынский район,
село Смирново,
улица Народная, 37.
akksh@mail.ru
8 (71532)

2-11-75, 2-16-54
5.
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 10.
esilsh@mail.ru
8 (71543)
2-11-67,
2-18-09
6.
"Жамбыл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов ауылы,
Дружба көшесі, 6.
dsh14@mail.kz
8 (71544)
2-15-62
7.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
М. Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, 56.
mzh-osh@sko.kz

2-11-75, 2-16-54
6.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
Есильского района Северо-Казахстанской
области"
Есильский район,
село Явленка,
улица Ленина, 10.
esilsh@mail.ru
8 (71543)
2-11-67,
2-18-09
7.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Жамбылского района"
Жамбылский район,
село Пресновка,
улица Дружбы, 6.
dsh14@mail.kz
8 (71544)
2-15-62
8.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской
области"
Район Магжана Жумабаева
город Булаево,
улица Юбилейная, 56.
mzh-osh@sko.kz

8 (71531)
2-19-33,
2-00-10
8.
"Қызылжар аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Кызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Гагарин көшесі, 11.
Kyzylzhar-selhoz@sko.kz
8 (71538)
2-15-49
9.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы,
Мамлют қаласы,
А. Құнанбаев көшесі, 5.
maml-osh@mail.ru
8 (71541)
2-19-75
10.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ғ. Мүсірепов ат. аудан,
Новоишимка ауылы,
Абылай хан көшесі, 28.
Osh-gm@sko.kz
8 (71535)
2-23-26
11.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы,
Тайынша қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 197.
osh.tainsha@sko.kz
8 (71536)
2-14-70
12.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы,
Тимирязев ауылы,
Ш. Уәлиханов көшесі, 1.
timiryazevo-osh@mail.ru
8 (71537)
2-15-33
13.
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов ауданы,
Кішкенекөл ауылы,
Жамбыл көшесі, 76.
botagoz_h@mail.ru
8 (71542)
2-20-34
14.
"Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Победа көшесі, 35.
dshshlk@mail.ru
8 (71534)
2-03-84
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
5-қосымша
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.09.2014 N 347 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі).
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
14 наурыздағы № 60 қаулысымен
бекітілді
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру осы регламенттің 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

8 (71531)
2-19-33,
2-00-10
9.
Государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел сельского
хозяйства и ветеринарии"
Кызылжарский район,
аул Бесколь,
улица Гагарина, 11.
Kyzylzhar-selhoz@sko.kz
8 (71538)
2-15-49
10.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Мамлютского района Северо-Казахстанской
области"
Мамлютский район,
город Мамлютка,
улица Абая Кунанбаева, 5.
maml-osh@mail.ru
8 (71541)
2-19-75
11.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской
области"
район имени Габита Мусрепова, село Новоишимка,
улица Абылай хана, 28.
Osh-gm@sko.kz
8 (71535)
2-23-26
12.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Тайыншинского района Северо-Казахстанской
области"
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Конституции Казахстана, 197.
osh.tainsha@sko.kz
8 (71536)
2-14-70
13.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Тимирязевского района Северо-Казахстанской
области"
Тимирязевский район
село Тимирязево,
улица Шокана Уалиханова, 1.
timiryazevo-osh@mail.ru
8 (71537)
2-15-33
14.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Уалихановского района Северо-Казахстанской
области"
Уалихановский район,
село Кишкенеколь,
улица Джамбула, 76.
botagoz_h@mail.ru
8 (71542)
2-20-34
15.
Государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
района Шал акына"
район Шал акына,
город Сергеевка,
улица Победы, 35.
dshshlk@mail.ru
8 (71534)
2-03-84
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
Справочник
бизнес - процессов оказания государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Сноска. Приложение 5 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 18.09.2014 N 347 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 14 марта 2014 года № 60
Регламент государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование развития племенного животноводства" оказывается местными исполнительными органами Северо-Казахстанской области, районов и города областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя, по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3.Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі кейіннен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсыну немемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызмет көрсетушінің (қызметкерлерінің) құрылымдық бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасау тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің басталу негізі – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне мыналарды ұсыну болып табылады:
субсидиялауға жататын іс жүзіндегі көлемдерге:
құжаттар топтамасын (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) ұсынып, осы регламенттің 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша өтінімдер;
мал шаруашылығы және құс шаруашылығы саласындағы қойылатын талаптардың сақталуын растайтын құжаттар;
банктен банктік есепшоттың болуы туралы анықтама;
Республикалық асыл тұқымдық орталыққа, қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымдық зауытқа, етті құс өсіру бойынша асыл тұқымдық репродукторға 10 желтоқсаннан кешіктірмей шығындарын толық өтеу үшін:
1) республикалық асыл тұқымдық орталық:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен (бұдан әрі-Министрлік) келісілген тізбе бойынша асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды, шетелдік селекция ұрығын, жабдықты, техниканы салып алуға шығындарды растайтын құжаттардың (шарт, төлем құжаттарының көшірмелері, қабылдау актілері) бір данасы;
асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға, олардың ұрығын алуға, сақтауға және бағалауға, сондай-ақ эмбриондарын алуға, сақтауға және пайдалануға шығындарды растайтын құжаттардың бір данасы (оларды жүзеге асыру шамасына қарай);
2) қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымдық зауыт:
асыл тұқымды жылқыларды өсіруге, күтіп-бағуға, тренингке және айғырлардың ұрығын (оларды жүзеге асыру шамасына қарай) сақтауға шығындарды растайтын құжаттардың бір данасы;
3) етті құс өсіру бойынша асыл тұқымдық репродуктор:
балапандарды (оларды жүзеге асыру шамасына қарай)сатып алуға шығындарды растайтын құжаттардың (шарттар, төлем құжаттарының көшірмелері, қабылдау актілері) бір данасы.
Көрсетілетін қызметті беруші олар бойынша негіздемелер пайда болған сәттен бастап 1 жылдан артық емес уақыт өткен өтінімдерді қарауға қабылдайды.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына мынадай рәсімдер (іс-әрекеттер) кіреді:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерікөрсетілетін қызметті алушының өтінімдері мен құжаттар топтамасын қабылдайды,күн және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді. Осы регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген тиісті ауданның, облыстық маңызы бар қаланың бөлімдеріне (бұдан әрі - бөлім) өтініммен құжаттар топтамасын жібереді – он бес минут;

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление в канцелярию услугодателя:
на фактические объемы, подлежащие субсидированию:
заявки по формам согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему регламенту, с предоставлением следующего пакета документов (далее - пакет документов):
документы, подтверждающие соблюдение требований, в области животноводства и птицеводства;
справку из банка о наличии банковского счета;
для полного возмещения затрат республиканскому племенному центру, племенному заводу по костанайской породе лошадей, племенному репродуктору по мясному птицеводству не позднее 10 декабря:
1) республиканский племенной центр:
один экземпляр документов (договор, копии платежных документов, акты оприходования), подтверждающие затраты на приобретение племенных быков-производителей, семени зарубежной селекции, оборудования, техники по перечню, согласованному с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство); один экземпляр документов, подтверждающий затраты на содержание племенных быков-производителей, получение, хранение и оценку их семени, а также получение, хранение и использование эмбрионов (по мере их осуществления);
2) племенной завод по костанайской породе лошадей:
один экземпляр документов, подтверждающий затраты на разведение, содержание, тренинг племенных лошадей и хранение семени жеребцов (по мере их осуществления);
3) племенной репродуктор по мясному птицеводству:
один экземпляр документов (договор, копии платежных документов, акты оприходования), подтверждающий затраты на приобретение цыплят (по мере их осуществления).
Услугодатель для рассмотрения принимает заявки, по которым с момента возникновения оснований прошло не более 1 года.
5. В состав процесса оказания государственной услуги, входят следующие процедуры (действия):
1) работник канцелярии услугодателя принимает заявку услугополучателя и пакет документов, выдает талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку, направляет заявку и пакет документов в отдел соответствующего района, города областного значения (далее – отдел), указанный в приложении 5 к настоящему регламенту - пятнадцать минут;

2) бөлім қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінімін өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 2-тарауына сәйкес өтінім алған сәттен бастап бес жұмыс күн ішінде құжаттар топтамасын және көрсетілетін қызметті алушыны өлшемдер мен талаптарына, шарттарына сәйкестігін тексереді. Мына жағдайларда көрсетілген мерзім ішінде көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына барады:
жеке бағыт бойынша субсидия алуға өтінім бергенде;
өткен жылдың субсидиясын алу үшін өтініммен салыстырғанда мәлімделген субсидиялау деңгейін арттырғанда;
жеке бағыт бойынша мәлімделген көлем өткен айдағы өтінімнен жиырма пайыздан артық асқанда. Бөлім екі жұмыс күн ішінде құжаттар топтамасы толық ұсынылмаған немесе "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 2-тарауына сәйкес өлшемдер мен талаптар сәйкес келмеген жағдайда, бөлім ұсынылған өтінімдер мен құжаттар топтамасын қайтару себебін көрсетіп, дереу қайтарады. Көрсетілген қызметті алушы түзетілген немесе толықтырылған өтінімді қайта беруге құқылы.
Өтінімді қабылдамау негіздері болмаған жағдайда, бөлім екі жұмыс күн ішінде көрсетілген қызметті алушы өтінімде ұсынған деректерді тексереді: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ресми сайттарындағызаңды тұлғалардың дерекқорында,мал басын тіркеу туралы "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" (бұдан әрі – АШЖБ) жүйесінде АШЖБ және шаруашылықтың мал басы санын тексеру актісімен селекциялық және асыл тұқымды жұмыстардың бірыңғай ақпараттық қорында (бұдан әрі – АТЖ) мал басының санын салыстырады.
Асыл тұқымды және селекциялық төлін, құс өнімін сатып алу, селекциялық және асыл тұқымды жұмыстарды жүзеге асыру, тұқымдық бұқаларды күтіп-бағу туралы тиісті аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі бекітетін жиынтық актіні жасайды. Бөлім бес жұмыс күн ішінде Басқармаға түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні қайта ұсынады, ал мүмкін болмаған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға қайтару себептерін көрсетіп, өтінімді қайтарады. Бекітілген жиынтық акт өтінім болған жағдайда екі аптада кемінде бір рет "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – басқарма) ұсынады;

2) работник отдела регистрирует заявку услугополучателя в соответствующем журнале регистрации заявок. В течение пяти рабочих дней с момента получения заявки проверяет пакет документов и услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям, условиям в соответствии с главой 2 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства". В течение указанного срока осуществляет выезд на место деятельности услугополучателя в случае:
подачи заявки на получение субсидий по отдельному направлению впервые;
повышения заявленного уровня субсидирования в сравнении с заявкой на получение субсидий прошлого месяца;
превышения заявленных объемов по отдельному направлению от заявки прошлого месяца более чем на двадцать процентов. Отдел в течение двух рабочих дней возвращает представленные заявку и пакет документов с указанием причин возврата, в случае представления неполного пакета документов или несоответствия требованиям и критериям в соответствии с главой 2 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства". Услугополучатель вправе повторно вносить исправленную или дополненную заявку.
В случае отсутствия оснований для отклонения заявок, отдел в течение двух рабочих дней проверяет данные, представленные услугополучателем в заявке: в базе данных юридических лиц на официальных сайтах Министерства юстиции Республики Казахстан, Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, системе "Идентификация сельскохозяйственных животных" (далее – ИСЖ) о регистрации поголовья животных, проводит сверку численности поголовья в ИСЖ и в единой информационной базе селекционной и племенной работы (далее – ИАС) с актом проверки численности поголовья хозяйства.
Составляет сводный акт по району, городу областного значения утверждаемый акимом соответствующего района, города областного значения. Отдел в течение пяти рабочих дней повторно вносит в Управление исправленный и дополненный сводный акт, а в случае невозможности – незамедлительно возвращает заявку услугополучателю с указанием причин возврата. Утвержденный сводный акт представляется в государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" (далее – управление) не реже одного раза в две недели в случае наличия заявок;

3) Басқарма қызметкері ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін тіркеу журналына тіркеп, үш жұмыс күн ішінде бөлімдер ұсынған жиынтық актілер көрсетілетін қызметті алушылардың Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 2-тарауына сәйкес көрсетілген өлшемдер мен талаптарға, шарттарға сәйкес келуінқарайды. Сәйкес келмеген жағдайда Басқарма оларды тіркеген күннен бастап үш жұмыс күннен кешіктірмей, аудан, облыстық маңызы бар қала ұсынылған жиынтық актілерді бөлімге пысықтауға қайтарады. Үш жұмыс күн ішінде Басқармаауданның, облыстық маңызы бар қаланыңжиынтық актілерінасыл тұқымды мал шаруашылығын субсидиялау мәселесі жөніндегі облыс комиссияның (бұдан әрі - Комиссия) қарауына жібереді;
4) Комиссия отырыс қорытындысы бойынша тиесілі субсидиялар көлемін көрсетіп, облыс бойынша жиынтық акт жасайды. Комиссия төрағасыүш жұмыс күн ішінде комиссия ұсынған облыс бойынша жиынтық актіні бекітеді;
5) басқарма қызметкері аумақтық қазынашылық бөлімшеге үш жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шотына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін төлем есепшоттары тізбесін ұсынады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдер (іс-әрекеттер) нәтижесі, мынадай рәсімнің (іс-әрекеттің) орындалуының басталуы негізі болады:
1) өтінімді құжаттар топтамасымен қабылдау, өтінім мен құжаттар топтамасын бөлімге (кеңсе қызметкеріне) тапсыру туралы тіркеу;
2)ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін, өтініммен құжаттар топтамасын пысықтауға (бөлім қызметкеріне) қайтару;
3) ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісін журналда (басқарма) тіркеу туралы белгілеу немесе ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актісінпысықтауға (басқарма қызметкеріне) қайтару;
4) облыс бойынша жиынтық актіні бекіту және оны Басқармаға тапсыру (Комиссия);
5) төлем есепшоттарының тізілімі және оны аумақтық қазынашылық бөлімшесіне (басқарма қызметкері) тапсыру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызмет көрсетушінің (қызметкерлерінің) құрылымдық бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасау тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің мынадай құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:

3) работник управления регистрирует сводный акт по району, городу областного значения в журнале регистрации, в течение трех рабочих дней рассматривает представленные отделами сводные акты на предмет соответствия услугополучателей критериям и требованиям, условиям в соответствии с главой 2 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства". В случае несоответствия, Управление не позднее трех рабочих дней со дня их регистрации возвращает представленные сводные акты по району, городу областного значения в отдел на доработку. В случае соответствия в течение трех рабочих дней Управление направляет сводные акты по району, городу областного значения на рассмотрение областной комиссии по вопросам субсидирования животноводства (далее - Комиссия);
4) Комиссия по итогам заседания составляет сводный акт по области с указанием объемов причитающихся субсидий. Председатель Комиссии утверждает представленный Комиссией сводный акт по области в течение трех рабочих дней;
5) работник управления представляет в течение трех рабочих дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация о принятии заявки с пакетом документов и передача заявки и пакета документов в отдел (работник канцелярии);
2) сводный акт по району, городу областного значения, возврат заявки и пакета документов на доработку (работник отдела);
3) отметка о регистрации сводного акта по району, городу областного значения в журнале, либо направление сводного акта по району, городу областного значения на доработку (работник управления);
4) утверждение сводного акта по области и передача его в управление (Комиссия);
5) реестр счетов к оплате и передача его в территориальное подразделение казначейства (работник управления).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) бөлім қызметкері;
3)басқарма қызметкері;
4) Комиссия;
5) аумақтық қазынашылық бөлімше.
8. Әр рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің өтінімі мен құжаттар топтамасын қабылдау, өтінім мен құжаттар топтамасын бөлімге жолдау, талон беру (кеңсе қызметкері) – отыз минут;
2) өтінім мен құжаттар топтамасын тіркеу, "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 2-тарауына сәйкес құжаттар топтамасын өлшемдер мен талаптарына, шарттарына сәйкестігін тексеру, ал заңды тұлғалардың (бөлім қызметкері) дерекқорында көрсетілетін қызметті алушының деректерін тексеру – бес жұмыс күн;
3) өлшемдер мен талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, өтінімді құжаттар топтамасымен бірге қайтару (бөлім қызметкері) – екі жұмыс күн;
4) бюджеттік субсидияларды алушылардың аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі бекітетін жиынтық актін жасап, басқармаға ұсыну (бөлім қызметкері) - екі аптада кемінде бір рет;
5) аудан, облыстық маңызы бар қаланың жиынтық актін тіркеу, оларды қарау, оны Комиссияға жіберу (басқарма қызметкері) – үш жұмыс күн, жиынтық акті сәйкес келмеген жағдайда пысықтауға қайтару – үш жұмыс күн, облыс бойынша жиынтық акт жасап, оны Комиссия төрағасына ұсыну;
6) облыс бойынша жиынтық актті бекіту (Комиссия төрағасы) – үш жұмыс күн;
7) аумақтық қазынашылық бөлімшеге көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шотына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін төлем есепшоттар тізбесін ұсыну (басқарма) - үш жұмыс күн.
Рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламентке 6-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.09.2014 N 347 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі).
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетінқызмет регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін облыстың, аудандардың және облыстық маңзы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының мекенжайлары
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды
мекенжайы
Байланыс
телефоны
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
Петропавл қаласы, ҚазақстанКонституциясы көшесі,
58

1) работник канцелярии услугодателя;
2) работник отдела;
3) работник управления;
4) Комиссия;
5) территориальное подразделение казначейства.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием заявки и пакета документов услугодателя, направление заявки и пакета документов в отдел, выдача талона (работник канцелярии) - пятнадцать минут;
2) регистрация заявки и пакета документов, проверка пакета документов на соответствие критериям и требованиям, условиям в соответствии с главой 2 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", проверка данных услугополучателя в базе данных юридических лиц (работник отдела) – пять рабочих дней;
3) в случае несоответствия критериям и требованиям возврат заявки с пакетом документов (работник отдела) – два рабочих дня;
4) составление сводного акта получателей бюджетных субсидий, утверждаемый акимом района, города областного значения и представление в управление (работник отдела) - не реже одного раза в две недели;
5) регистрация сводного акта района, города областного значения, его рассмотрение, направление в Комиссию (работник управления) – три рабочих дней, в случае несоответствия возврат сводного акта на доработку – три рабочих дня, составление сводного акта по области и его представление председателю Комиссии;
6) утверждение сводного акта по области (председатель Комиссии) – три рабочих дня;
7) предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей (работник управления) - три рабочих дня.
Описание последовательности процедур (действий) отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.09.2014 N 347 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"
Адреса местных исполнительных органов области, районов и города областного значения, оказывающих государственную услугу
Наименование
уполномоченных органов
Юридический
адрес
Контактный
телефон
Акимат Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 38.

1. Көрсетілетін қызметті алушы:
____________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
____________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (болған кезде) ________________
5. 20__ жылы асыл тұқымды өнімнің (материалдың) нақты сатып
алынғаны:
1) түрі:
____________________________________________________________________
(ірі қара мал/қой/жылқы/шошқа/түйе/марал/бұғы/тәуліктік
балапандар/асыл тұқымды жұмыртқа/асыл тұқымды аталық бұқалар ұрығы/эмбриондар)
2) тұқым (кросс), өнімділік бағыты
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3) саны, жас-жыныстық тобы, жасы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(бас, дана, доза – цифрмен және жазумен)
4) облыс, шығарылған ел _______________________________________
____________________________________________________________________
5) сатушы _____________________________________________________
Өтінімге мал шаруашылығы және құс шаруашылығы саласында
қойылатын талаптардың сақталуын растайтын құжаттар қоса беріледі.
Көрсетілетін қызметті алушының атынан:
____________________________________________________________________
(басшысының тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
М.О.
20__ жылғы "___" _______________
Бөлім бастығы__________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
_______________________ облысы ____________________ ауданы
М.О.
20__ жылғы "___" _______________
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
_________________________облысы
_________________________ ауданы
__________________________бөлімі
Субсидиялар алуға арналған өтінім
Аналық ірі қара мал және қой басының сапалық құрамын жақсартуға бағытталған селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарға
1. Көрсетілетін қызметті алушы: _______________________________
(көрсетілетін қызметті алушының атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
____________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)

1. Услугополучатель: __________________________________________
(наименование услугополучателя)
2. Индивидуальный идентификационный номер/ бизнес идентификационный номер __________________________________________
(для физического / юридического лица)
3. Адрес услугополучателя:_____________________________________ __________________________________________________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ________________________
5. Фактически приобретено племенной продукции (материала) в 20____ году:
1) вид: _______________________________________________________
(крупный рогатый скот/овцы/лошади/свиньи/верблюды/маралы/олени/суточные цыплята/племенное яйцо/)
2) порода (кросс), направление продуктивности ______________
__________________________________________________________________
3) количество, половозрастная группа, возраст ______________
__________________________________________________________________
(голов, штук - цифрами и прописью)
4) область, страна происхождения________________________________ __________________________________________________________________
5) продавец___________________________________________________
К заявке прилагаются документы, подтверждающие соблюдение требований, в области животноводства и птицеводства.
От имени услугополучателя: _______________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя, подпись)
М.П.
"_____" _____________ 20____ год
Начальник отдела ______________________ ________________ (фамилия, имя и отчество (при наличии), подпись)
_________________ района ___________________________ области
М.П.
"_____" ____________ 20____ год
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"
Отдел _________________________
________________________ района
_______________________ области
Заявка
на получение субсидий
На селекционную и племенную работу, направленную на улучшение качественного состава маточного поголовья крупного рогатого скота и овец
1. Услугополучатель: __________________________________________ (наименование услугополучателя)
2. Индивидуальный идентификационный номер/ бизнес идентификационный номер _________________________________________
(для физического / юридического лица)

3. Көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы: __________________
____________________________________________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (болған кезде) ________________
5. Түрі: ірі қара мал/қой
____________________________________________________________________
(асыл тұқымды/тауарлы – ірі қара мал мен қойлар үшін; етті/сүтті
бағыттағы - ірі қара мал үшін)
6. Селекциялық және асыл тұқымдық қатыстырылған ірі қара малдың
және қойлардың аналық басы бар: _____ бас
7. Қолда бар тұқымдық бұқалар: ____________________________ бас
8. Асыл тұқымды тұқымдық бұқалар ұрығы/эмбрионы сатып
алынды/алынды _____________________________________________ доза/дана
Өтінімге мал шаруашылығы және құс шаруашылығы саласында қойылатын талаптардың сақталуын растайтын құжаттар қоса беріледі.
Көрсетілетін қызметті алушының атынан:
____________________________________________________________________
(басшысының тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
М.О.
20__ жылғы "___" _______________
Бөлім бастығы__________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
_______________________ облысы ____________________ ауданы
М.О.
20__ жылғы "___" _______________
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Субсидиялар алуға арналған өтінім
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы мал басынан құралған, жалпы
табында шағылыстыруға пайдаланылатын асыл тұқымды етті бағыттағы
тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға
1. Елді мекен _________________________________________________
2. Бұқаның иесі _______________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты және әкесінің аты
(болған кезде) заңды тұлғаның атауы, мекенжайы)
3. Бұқа иесінің жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру
нөмірі ______________________________________________________________
4. Ағымдағы жылдың жайылымдық маусымының басында жалпы табында
асыл тұқымды тұқымдық бұқалармен шағылыстыру үшін аналық ірі қара мал
басы бар: _______________________________________________________ бас
5. Етті бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық бұқалары бар:
___________________________________________________________ бас
Өтінімге мал шаруашылығы және құс шаруашылығы саласында
қойылатын талаптардың сақталуын растайтын құжаттар қоса беріледі.
Елді мекен тұрғындарының атынан:
____________________________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
М.О.
20__ жылғы "___" _______________
Бөлім бастығы__________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
_______________________ облысы ____________________ ауданы
М.О.
20__ жылғы "___" _______________
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
5-қосымша
Аудан және облыстық маңызы бар қала бөлімдерінің тізбесі
Рет
Атауы
Заңды мекенжайы,
электрондық почта адресі
Телефон нөмірлері
1.
Солтүстік Қазақстан облысы "Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституцисы көшесі, 23.
pred.gor@sko.kz

3. Адрес услугополучателя:______________________________________
____________________________________________________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ________________________
5. Вид: крупного рогатого скота/овцы
_________________________________________________________________
(племенной/ товарный - для крупного рогатого скота и овец; мясного/молочного направления – для крупного рогатого скота)
6. Имеется маточное поголовье, вовлеченное в селекционную и племенную работу: крупного рогатого скота/овец: ________________ голов
7. Имеются племенные производители: _________________ голов
8. Приобретено/получено семени племенных производителей/эмбрионов __________________________ доз/штук
К заявке прилагаются документы, подтверждающие соблюдение требований в области животноводства и птицеводства.
От имени услугополучателя: ______________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя, подпись)
М.П.
"_____" ______________ 20___ год
Начальник отдела____________________ _________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя, подпись)
_________________ района __________________ области
М.П.
"_____" _____________ 20___ год
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"
Заявка
на получение субсидий
На содержание племенных быков-производителей мясных пород, используемых для случки в общественном стаде, сформированном из поголовья личных подсобных хозяйств
1. Населенный пункт___________________________________________
2. Владелец быка______________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) физического лица/ наименование юридического лица, адрес)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификацион-ный номер владельца быка____________________________________________
4. Имеется маточное поголовье крупного рогатого скота в общественном стаде, для случки с племенным(-и) быком(-ами)-производителем(-ями) на начало пастбищного сезона текущего года: ___________________________________________________ голов
5. Имеется племенных быков-производителей мясного направления продуктивности: _____________________________________________________________голов
К заявке прилагаются документы, подтверждающие соблюдение требований в области животноводства и птицеводства.
От лица жителей населенного пункта: __________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии), подпись)
М.П.
"_____" _______________ 20_____ год
Начальник отдела ______________________ ______________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии), подпись)
____________________ района _______________ области
М.П.
"_____" ____________ 20_____ год
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"
Перечень отделов сельского хозяйства районов и города областного значения
п/
п
Наименование
Юридический адрес, адрес электронной
почты
Номера телефонов
1.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска" Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23.
pred.gor@sko.kz