2014-2015 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 244 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 01 тамызда N 2894 болып тіркелді
«Бiлiм туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 2-тармағы 8) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2014-2015 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі        Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 244 қаулысымен бекітілген
2014-2015 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орындарының атауы
Сыныптама бойынша мамандық коды
Мамандық атауы
Біліктілік
Оқыту тілі
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі, күндізгі оқыту нысаны (орын саны)
Оқу жылында бір маманды оқытуға жұмсалатын шығыстың орташа құны (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері
9 - сынып базасында
11 - сынып базасында
Жергілікті бюджет
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 июля 2014 года N 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 01 августа 2014 года N 2894
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области          Е. Султанов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 17 июля 2014 года № 244
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год
Название учебных заведений
Код Специальности по классификации
Наименование специальности
Квалификация
Язык обучения
Объем государственного образовательного заказа, очная форма обучения (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение одного специалиста за учебный год (тысяч тенге)
Администраторы бюджетных программ
на базе 9 классов
на базе 11 классов
Местный бюджет
Местный бюджет
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Республиканский бюджет
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Петропавловский гуманитарный колледж имени Магжана Жумабаева» акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан