2015 жылға арналған жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы N 31/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда N 3084 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 2016 жылғы 12 қаңтардағы N 2.1-11/6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 12.01.2016 N 2.1-11/6 хаты).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 487-бабына және 2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Есіл өзені бассейнінен жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2015 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2014 года N 31/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 января 2015 года N 3084. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12 января 2016 года N 2.1-11/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12.01.2016 N 2.1-11/6).
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2015 год согласно приложению.

2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХХХІ сессиясының төрағасы
Е.Мәмбетов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәлихаттың
хатшысы
Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың ХХХІ сессиясының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/3 шешіміне қосымша
СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ БОЙЫНША ЕСІЛ БАССЕЙНІНІҢ ЖЕР ҮСТІ КӨЗДЕРІНЕН СУ РЕСУРСТАРЫН ПАЙДАЛАНҒАНЫ ҮШІН 2015 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ТӨЛЕМАҚЫ СТАВКАЛАРЫНЫҢ МӨЛШЕРІ
№ р/с
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі (теңге)
Базалық ставка (теңге)
Төлемақы ставкасы 2014 жыл
Инфляция коэффициенті
2015 жылға арналған төлемақы ставкасы (теңге)

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXI сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Е. Мамбетов
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов
Приложение к решению XXXI сессии Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2014 года № 31/3
РАЗМЕРЫ СТАВОК ПЛАТЫ ЗА ПОЛЬЗОВАНИЕ ВОДНЫМИ РЕСУРСАМИ ПОВЕРХНОСТНЫХ ИСТОЧНИКОВ БАССЕЙНА РЕКИ ИШИМ ПО СЕВЕРО-КАЗАХСТАНСКОЙ ОБЛАСТИ НА 2015 ГОД
№ п/п
Вид специального водопользования
Ед. изм.
Базовая ставка (тенге)
Ставка платы 2014 год
Коэффициент. инфляции
Ставка платы на 2015год (тенге)