"2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2700 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1-тармағының 1) тармақшасына «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2481 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Қызылжар Нұры», № 3 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 296 733,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 069 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 687 284 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 8 460 580,8 мың теңге;
2) шығындар – 19 002 858,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -706 125 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 706 125 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 705 426 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 500 699 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 7-1-тармақпен «7-1. 7 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер сомаларын бөлу есепке алынсын.» толықтырылсын;
аталған шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
жоғарыда аталған шешімді осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, 7-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2700
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2481 от 14 января 2014 года, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Қызылжар Нұры» № 4, в газете «Проспект СК» № 3), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 296 733,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 069 569 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79 300 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 687 284 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 460 580,8 тысячи тенге;
2) затраты – 19 002 858,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -706 125 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 706 125 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 705 426 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 500 699 тысячи тенге»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания: «7-1. Учесть распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета согласно приложению 7.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
вышеуказанное решение дополнить приложением 7, согласно приложению 3 к настоящему решению.

6 457 805,8
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 789
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
137
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
137
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
912
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
912
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
376
001
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
376
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
364
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
364
2
Қорғаныс
341
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
341
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
341
4
Бiлiм беру
798 379
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
798 379
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
367
003
Жалпы бiлiм беру
239 080
оның ішінде:
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдер еңбегін төлеуді арттыруға
56 817
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін
182 263
006
Балаларға қосымша білім беру
13 177
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
39 434
оның ішінде:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін
39 434
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
489 933
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
430 023
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін
59 910
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 388
оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16 388
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
52 858

6 457 805,8
1
Государственные услуги общего характера
1 789
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
137
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
137
122
Аппарат акима района (города областного значения)
912
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
912
452
Отдел финансов района (города областного значения)
376
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
376
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
364
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
364
2
Оборона
341
122
Аппарат акима района (города областного значения)
341
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
341
4
Образование
798 379
464
Отдел образования района (города областного значения)
798 379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
367
003
Общеобразовательное обучение
239 080
в том числе:
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
56 817
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
182 263
006
Дополнительное образование для детей
13 177
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
39 434
в том числе:
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
39 434
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
489 933
в том числе:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
430 023
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
59 910
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 388
в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16 388
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
52 857,8

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
47 308
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39441,6
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
3 727
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3 276
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
640,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 550
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 550
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен – жайында жол белгілері мен нұсқауларды орнату
3 103
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен–жайында жаяу жүретін жолдарды дыбыс және жарық құрылғыларымен жабдықтау
2 447
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 759 392
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
180
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
180
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 872 470
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
845 708
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй құрылысына
456 784
жас отбасылар үшін тұрғын ұй құрылысына
388 324
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 026 762
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (1 кезек) (3 кезең)
243 523
«Береке» шағын ауданында 5 Сенная - Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
39 550
«Береке» шағын ауданында Амосов - Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
83 648
«Береке» шағын ауданында - Досмұхамбетов көшесі және Досмұхамбетов қысқа көшесі аралығында Ухабов көшесі бойынша тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу
135 233
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 1 кезең)
92 169
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы НС № 2-ден ТП-2-08 дейін аумақта 2Ду1000 жылу желісінің құрылысы (бірінші кезек)
659 418
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы ТМ-3 Ду 1020 мм бар жылу желісімен тоғысуға дейін ЦТРП аумақта 2Ду1020 мм жылу желісінің құрылысы
351 226

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 307,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
223
005
Государственная адресная социальная помощь
39 441,6
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
3 727
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 276
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
640,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 550
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 550
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 103
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
2 447
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 759 392
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
180
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
180
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 872 470
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
845 708
в том числе:
на строительство жилья для очередников
456 784
на строительство жилья для молодых семей
388 924
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 026 762
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (1 очередь 3 этап)
243 523
строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - улице Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
39 550
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
83 648
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам по улице Ухабова между улицей Дусухамбетова и проездом Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
135 233
развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 1 этап)
92 169
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС № 2 до ТП-2-08 в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области (первая очередь)
659 418

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы НС № 2-ден ТК-1-10 дейін аумақта 2Ду1000 жылу желісінің құрылысы (екінші кезек)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы «Береке» шағын ауданында 5 Сенная - Досмұхамбетов көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамту)
25 000
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы «Береке» шағын ауданында 5 Сенная - Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамту)
56 628
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
886 742
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
886 742
оның ішінде:
Астана көшесінен «Южный» решеткаларға дейін «Южный» өздігінен ағатын кәріз коллекторының реконструкциялау
734 819
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры жүйелерінің құрылысы
110 479
су құбыры жүйелерінің құрылысы
41 444
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 587
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 226
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
171
003
Мәдени-бос уақыт жұмысын қолдау
2 698
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
1 357
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
201
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
201
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
160
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
574
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
574
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
574
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
688
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
408
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
408
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС № 2 до ТК-1-10 в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области (вторая очередь)
351 226
Строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области
340 367
Строительство 93-х квартирного жилого дома по проезду Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области (внешние инженерные сети и благоустройство)
25 000
Строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области (благоустройство и внешние инженерное обеспечение)
56 628
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
886 742
029
Развитие системы водоснабжения и водотведения
886 742
в том числе:
реконструкция самотечного канализационного коллектора "Южный" от улицы Астана до "Южных" решеток
734 819
строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
110 479
реконструкция сетей водоснабжения
41 444
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 587
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
171
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2 698
006
Функционирование районных (городских) библиотек
1 357
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
201
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
160
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
574
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
574
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
574
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
688
467
Отдел строительства района (города областного значения)
408
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
408
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)