"2014 жылға Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсыну туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі N 22-17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 2683 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес Аққайың ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014 жылға Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсыну туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 2505 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Тақырып келесі редакцияда жазылсын:
"2014 жылға Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына көтерме жәрдемақы және үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсыну туралы";
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014 жылға өтінген қажеттілігінің есебімен Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына:
1) өтініш түскен кезеңнен жетпіс есептік айлық көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй алу немесе салу үшін өтініш түскен кезеңнен бір мың бес жүз есептік айлық көрсеткіштен аспайтын маманның өтінген сомасында бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау ұсынылсын.".

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года N 19-3 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аккайынского района на 2014 год"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2014 года N 22-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2014 года N 2683. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года № 19-3 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аккайынского района на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2505 от 21 января 2014 года, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Аққайың", 30 января 2014 года в газете "Колос") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аккайынского района на 2014 год";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аккайынского района с учетом заявленной потребности на 2014 год:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления;
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, не превышающей одна тысяча пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.".

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХII сессия
төрайымы
З. Нағметова
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық ауыл
шаруашылығы және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2014 жылғы 4 сәуір
А. Ғайсин
"Аққайың аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2014 жылғы 4 сәуір
Е. Гонтарь

2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХ II сессии V созыва
З. Нагметова
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
сельского хозяйства
и ветеринарии"
4 апреля 2014 года
А. Гайсин
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
экономики и финансов"
4 апреля 2014 года
Е. Гонтарь