2015 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін Қазақстан Республикасы ер азаматтарының Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тіркеуін және медициналық куәландыруын ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 29 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада N 2984 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Заңының 16-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы №859 «Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке қою мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. 2015 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасы ер азаматтарының «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесінде (келісім бойынша) тіркеуі және медициналық куәландыруы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасары М.Т.Науановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» Республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Тастеміров
М.Асқаров

Об организации и обеспечении на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан Республики Казахстан мужского пола с января по март 2015 года
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 октября 2014 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 ноября 2014 года № 2984
В соответствии с статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 «Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников», в целях принятия граждан на воинский учет, аким Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области» (по согласованию) с января по март 2015 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Науанову М.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Республиканского государственного
Учреждения «Отдел по делам обороны»
Айыртауского района
Северо - Казахстанской области»
А. Тастемиров
М.Аскаров