"2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 33/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада N 3002 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне (2014 жылғы 15 қаңтардағы № 2489 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Қызылжар», «Маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 4 569 404,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 513 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 13832,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 43 818,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3 998 485,7 мың теңге;
2) шығындар - 4 596 837,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 79 963 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 91 278,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 315,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 19 ноября 2014 года № 33/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2014 года № 3002
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2489 15 января 2014 года, опубликовано от 24 января 2014 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 569 404,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 513 268 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13832,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 818,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 998 485,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 596 837,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 79 963 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 91 278,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 11 315,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;

5) бюджеттік дефициті (профициті) - - 107 396,5 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін (профицитті қолдануы) қаржыландыру - 107 396,5 мың теңге;»;
көрсетілген шешімнің 148 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат хатшысы
Е. Ғабдулин
А. Молдахметова

5) дефицит (профицит) бюджета - - 107 396,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 107 396,5 тысяч тенге;";
приложения 148 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Е. Габдулин
Секретарь
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова

114 293
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
50 698
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 181
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
375
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 900
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7 714
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 749
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
15 779
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 393
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 944
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
449
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
52 202
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
52 202
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 726,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 726,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 726,1
12
Көлiк және коммуникация
15 001
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 001
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 521
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
480
13
Басқалар
611 554
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5 633
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 633
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41 165
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
41 165
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
564 706
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

114 293
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
50 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
21 181
006
Организация санитарного убоя больных животных
375
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 900
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7 714
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 749
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 779
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 393
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 944
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
449
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
52 202
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
52 202
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 726,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 726,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13 726,1
12
Транспорт и коммуникации
15 001
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 001
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13 521
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
480
13
Прочие
611 554
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5 633
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5 633
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41 165
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
41 165
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
564 706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог