"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі N 27-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2694 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына3-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2497 тіркелген, аудандық «Мағжан жұлдызы» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда, аудандық «Вести» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша және 2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3 423 736,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 425 974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 943,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 30 246,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 958 573,0 мың теңге».
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3 431 691,1 мың теңге.»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
1) 95 928 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы Мемлекеттік оқыту тапсырысын іске асыруға;
2) 27 416 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға (Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 07 желтоқсандағы № 1118 «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» Жарлығымен бекітілген) соның ішінде:
8 194 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
19 222 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2014 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2694
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2497, опубликовано: 24 января 2014 года в районной газете «Мағжан Жұлдызы», 24 января 2014 года в районной газете «Вести») следующие изменения:
В пункте 1:
подпункт 1) и подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3 423 736,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 425 974,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8 943,6 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 246,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 958 573,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 431 691,1 тысячи тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 95 928 тысяч тенге – на реализацию Государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 27 416 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы (утверждена Указом Президента Республики Казахстан от 07 декабря 2010 года № 1118 «Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы»), в том числе:
8 194 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
19 222 тысячи тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;

3) 419 370 мың теңге – ауылдық елді мекендердің сумен жабдықтау және су тарту жүйелерін дамытуға;
4) 7 790 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер;
5) 10 090,5 мың теңге – аудан бюджетіне (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер;
6) 1 327,5 мың теңге - аудан бюджетіне (облыстық маңызы бар қаланың) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер;
7) 109 545 мың теңге – аудан бюджетіне (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердегі мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлердің, сонымен қатар мемлекеттік кәсіпорын қызметкерлерінің ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақыларына ай сайынғы үстемеақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер.».
Нұсқалған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы              В. Потапенко
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                       Т. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың

3) 419 370 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
4) 7 790 тысяч тенге – бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов;
5) 10 090,5 тысяч тенге – целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) 1 327,5 тысяч тенге – целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7) 109 545 тысяч тенге – целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета.».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                    В. Потапенко
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                   Т. Абильмажинов
Приложение № 1
к решению районного маслихата

2 115,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 462,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 290,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
346,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
625,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
200,0
2
Қорғаныс
10 401,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 401,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 001,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 055 153,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 748,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 748,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 049 405,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 485,0
003
Жалпы білім беру
1 817 675,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10 821,0
006
Балаларға қосымша білім беру
29 779,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие беру және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
66 070,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 368,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
95 928,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 279,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
142 141,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

2 115,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 462,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 290,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
346,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
625,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
200,0
2
Оборона
10 401,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 401,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 001,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 104,0
4
Образование
2 055 153,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 748,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 748,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 049 405,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 485,0
003
Общеобразовательное обучение
1 817 675,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 821,0
006
Дополнительное образование для детей
29 779,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
66 070,0
015
Ежемесячная выплата денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 368,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
95 928,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 279,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
142 141,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

142 141,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 301,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 846,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 781,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 335,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7 930,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
964,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
562,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 487,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21 752,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 290,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
392,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
498 189,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 209,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
17 925,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 721,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
988,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 575,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
639,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
639,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
531,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
531,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
467 810,8
058
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесiн дамыту
466 010,8
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері

142 141,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 301,0
002
Программа занятости
24 846,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 781,0
005
Государственная адресная социальная помощь
15 335,5
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 930,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
964,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
562,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 487,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21 752,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 290,0
021
Капитальные расходы государственного органа
392,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
498 189,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 209,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
17 925,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 721,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
988,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 575,0
027
Развитие и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
639,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
639,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
531,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
531,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
467 810,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
466 010,8
072
Стротельство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020

2 430,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 646,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 646,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6 969,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 969,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 969,0
12
Көлiк және коммуникация
40 492,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 992,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 992,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 500,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 500,0
13
Басқалар
38 513,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 029,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
24 029,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 556,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 556,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 675,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 675,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 253,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 253,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1,6
459
Аудан (облыстық маңызы бар қала) экономика және қаржы бөлімі
1,6
021
Облыстық бюджеттен берілетін қарыздар бойынша сыйақы төлемдері мен басқа да төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борыштарына қызмет көрсету
1,6
3) Таза бюджеттік кредиттеу
6 602,6
Бюджеттік кредиттер
7790,0
функционалдық топ
Сомасы мың теңге
бюджжеттік бағдарлама әкімшілдігі
бағдарлама
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
7790,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
7790,0
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

2 430,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 646,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 646,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6 969,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 969,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 969,0
12
Транспорт и коммуникации
40 492,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 992,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
14 992,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 500,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25 500,0
13
Прочие
38 513,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 029,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы " Развитие регионов"
24 029,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 556,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 675,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6 675,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 253,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 253,0
14
Обслуживание долга
1,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1,6
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
1,6
3) Чистое бюджетное кредитование
6 602,6
бюджетные кредиты
7 790,0
наименование
Сумма тыс. тенге
функциональная группа
администратор
программа
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 790,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
7 790,0
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов