Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірдегі N 2656 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 29 қаңтардағы N 17 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 29.01.2015 N 17 хаты).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы (2014 жылғы 7 ақпандағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 тіркелген) № 24/1 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1876814 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 276773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11805 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 22282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1565954 мың теңге;
2) шығыстар – 1924151,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6612,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10386 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3773,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -53950,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53950,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 10386 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3773,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47337,9 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 12-1-тармағымен толықтырылсын:
"12-1. Бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан сомасы 47337,9 мың теңге, бос бюджеттік қаржының қалдықтарын, 9 қосымшаға сәйкес бағытталсын.".
Нұсқалған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 24/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 апреля 2014 года N 2656. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года N 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2015 N 17).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 23 декабря 2013 года № 24/1 (опубликовано 7 февраля 2014 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2486), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1876814 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 276773 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11805 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22282 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1565954 тысяч тенге;
2) затраты – 1924151,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6612,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3773,7 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53950,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53950,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 10386 тысяч тенге;
погашение займов – 3773,7 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47337,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2014 года в сумме 47337,9 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам, согласно приложению 9.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

225
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18582,8
02
Қорғаныс
6048
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6048
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5548
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
250
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
250
04
Білім беру
1362418
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
78533
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
31232
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47301
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1966
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1966
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1281919
003
Жалпы білім беру
1204830
006
Балаларға қосымша білім беру
49623
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7159
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6463
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5350
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8494
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
77774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77774
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14755
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6686
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
514
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20902
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4800
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3500
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

225
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18582,8
02
Оборона
6048
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6048
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5548
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города обласного значения)
250
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
250
04
Образование
1362418
464
Отдел образования района (города областного значения)
78533
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
31232
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47301
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1966
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1966
464
Отдел образования района (города областного значения)
1281919
003
Общеобразовательное обучение
1204830
006
Дополнительное образование для детей
49623
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7159
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6463
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5350
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8494
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
77774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77774
002
Программа занятости
14755
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6686
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
514
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20902
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4800
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3500
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения