Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына кандидаттар сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы N 13 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда N 2579 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі N 73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 03.04.2014 N 73 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес Тимирязев аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) анықталсын.
2. Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттарға Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппарат басшысы А.С. Жүсіповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 5 наурыздан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Е. Базарханов
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ж. Мәкенова
2014 жылғы 29 қаңтар
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 29 қаңтардағы
№ 13 қаулысына 1-қосымша
Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/н
Ауылдық округ, елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақсуат ауылдық округі
Ақсуат ауылы
Ақсуат орта мектебі ғимаратының орталық кірерге жанайтын алаңда орналасқан стенд
2
Дзержинский ауылдық округі
Дзержинский ауылы
Мичурин орта мектебі ғимаратының орталық кірерге жанайтын алаңда орналасқан стенд
3
Мичуринский ауылдық округі
Мичурино ауылы
Дзержинский негізгі мектебі ғимаратының орталық кірерге жанайтын алаңда орналасқан стенд
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 29 қаңтардағы
№ 13 қаулысына 2-қосымша
Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттарға Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде ұсынылған үй-жай
р/с
Ауылдық округ, елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай
1
Ақсуат ауылдық округі
Ақсуат ауылы
Ақсуат орта мектебінің акт залы
2
Дзержинский ауылдық округі
Дзержинский ауылы
Дзержинский негізгі мектебінің фойесі
3
Мичуринский ауылдық округі
Мичурино ауылы
Мичурин орта мектебінің акт залы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Тимирязевского районного маслихата вместо выбывшего
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2014 года N 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 февраля 2014 года N 2579. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2014 года N 73
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2014 N 73
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тимирязевской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Тимирязевского районного маслихата вместо выбывшего на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Тимирязевского районного маслихата вместо выбывшего на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Жусупова А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 марта 2014 года.
Аким района                                Е. Базарханов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Тимирязевской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан                       Ж. Макенова
29 января 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 29 января 2014 года № 13
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Тимирязевского районного маслихата вместо выбывшего на территории Тимирязевского района  Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Аксуатский сельский округ
село Аксуат
Стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Аксуатской средней школы
2
Дзержинский сельский округ
село Дзержинское
Стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Дзержинской основной школы
3
Мичуринский сельский округ
село Мичурино
Стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Мичуринской средней школы
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 29 января 2014 года № 13
Помещения для проведения встреч с избирателями, предоставляемые на договорной основе всем кандидатам в депутаты Тимирязевского районного маслихата вместо выбывшего на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Помещения для проведения встреч с избирателями
1
Аксуатский сельский округ
село Аксуат
Актовый зал Аксуатской средней школы
2
Дзержинский сельский округ
село Дзержинское
Фойе Дзержинской основной школы
3
Мичуринский сельский округ
село Мичурино
Актовый зал Мичуринской средней школы