"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев жалпы білім беретін қазақ мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінде тұратын балалардың тамақтану шығынын өтеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі N 74 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2707 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 05.09.2014 N 293 қаулысымен
Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 8-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы «Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмектің мөлшерін, көздерін, түрлерін және оны беру қағидаларын бекіту туралы» № 320 қаулысымен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмек беру Қағидаларының 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев жалпы білім беретін қазақ мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінде тұратын балалардың тамақтану шығыны жергілікті бюджет қаражаты есебінен толық өтелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тимирязев ауданы әкімінің экономикалық мәселелер жөніндегі орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 сәуірден туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А. Ысқақов

О покрытии расходов за питание детей, проживающих в коммунальном государственном учреждении "Тимирязевская казахская общеобразовательная школа-интернат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2014 года N 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2707. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 сентября 2014 N 293
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.09.2014 N 293
В соответствии с пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», пунктом 5 Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320 «Об утверждении размеров, источников, видов и Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расходы за питание детей, проживающих в коммунальном государственном учреждении «Тимирязевская казахская общеобразовательная школа-интернат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», полностью покрывать за счет средств районного бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района по экономическим вопросам Макенову Ж. Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2014 года.
Исполняющий обязанности
акима района
А. Искаков